Noc v muzeu (2006)

Ben Stiller je fakt dobrý komik... a vůbec celý tento film byl velmi zábavný, tudíž splnil svůj účel :-)

Bazén (2001)

Kdysi se mi to moc líbilo, ale poté co jsem prozřel musím uznat, že je to typická německá pičovina ... Tobogán pro mě ale zůstává pořád tou nejlepší scénou z tohoto filmu. Ještě že jsem tenkrát JAKO MALÝ DĚCKO v tom libereckým BABYLONU byl předtím, než jsem shlédl tento film. Teď mám zase chuť udělat si z někoho srandu, převlíknout se za tohoto vraha a jít si trochu zaplavat :-) Kdo do toho se mnou půjde???

Alexander Veliký (2004)

Lidi, tohle je něco nového, to jsem ještě nežral! První HISTORICKÝ FILM který mě zaujal a velmi mile překvapil - navíc jsem ho dokoukal úplně do konce! Colin Farrel je naprosto skvělej hrdina ... Někdy se mi zdálo, že je film kapánek uřvanější, ale závěrečná akce potvrdila Stoneovy zkušenosti. Když se obraz přeměnil do růžové, byl jsem až v němém úžasu. A to poslední - co mě zaujalo nejvíce - VANGELISOVA hudba. Báječné! Klidně si dám znova, ale znovu opakuji, že historické filmy nemám rád a není to můj šálek kafe :-) ALEXANDŘE ty nejsi veliký, STONE je veliký!

Medvídek (2007)

Medvídek je opravdu strašně divný film. Tohle není ten Hřebejk co ho známe - dobře - režii ještě zručně zvládá, ale ten scénář BOŽE!!! První půlhodina byla k uzoufání nudná, emoce se projevily kolem první hodiny, kdy už se tam opravdu začalo něco dít. Některé scénky byly opravdu zajímavé a právě díky tomu jsem tento film mohl dokoukat. U krásných filmů se mi většinou stává, že čučím do obrazovky ještě po skončení závěrečných titulků. U Medvídka se tak překvapivě stalo, ale nejspíš proto, že jsem si slepoval ty skvělé okamžiky s těmi nudnými.... PROSTĚ je to nuda, ale sem tam to občas šlape :-) Mimochodem skvělá píseň v titulcích!

Ulice (2005) (seriál)

I když většina má opačný názor k tomuto seriálu, já budu hodnotit docela kladně. Seriál je "civilně" natočený. Pojem "civilně" znamená, že je přirozený. Objevuje se v něm spoustu věcí, co obkloupují nás všecky... Konečně si tady někdo (kinderman) na ČSFD všiml mluvy všech herců - slovo "Ta....k" uslyšíme v každém díle snad stokrát!!

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Jeden z těch opravdu "kvalitních" televizních filmů... Hodnotím tak jak hodnotím - bylo to pohodové, milé a proti těm ostatním škvárům z televizní tvorby to byl opravdu luxus!

Rebelové (2001)

.... dyk je to dobrý!! Moc dobrý!!

Ztracený svět (1999) (seriál)

...a tohle se mi kdysi líbilo.... Děsivá představa :-( Kde jsi, kvalitní televizní tvorbo?