Klub sráčů (2000)

Celý film je jedna velká parodie, která ovšem není prvoplánová. Z toho důvodu rozděluje diváky na negativní a pozitivní vnímání tohoto dílka. S odstupem času si uvědomuji, jak je tento film v některých případech hodně pravdivý co se týče schválně přehnaného chování teenagerů. Film je to vlastně poučný a je takovým varováním pro rodiče - co Vám dnes z toho malého, milého kloučka v dnešní době vyroste. Ano, je to nehorázná sračka, ale s odstupem času a po třetím shlédnutí jsem prozřel a poznal, že se za tímto retardovaným filmem skrývá i něco jiného. A já se v tu chvíli bavil přímo královsky a vysmíval se hlavním protagonistům a vlastně všem. A ještě něco - trance hudba mi nic neříká, avšak v tomhle filmu je skvělá.

Silent Hill (2006)

Ze začátku slušná atmosféra a rozjezd, čekal jsem obrovskou bombu mezi nováčkem hororového žánru. Ti, kteří film viděli pěli kolem mé hlavy ódy. Nadšení se rozplynulo zhruba po půlhodině, kdy na scénu přišly ty "monstráci" a celá atmosféra šla do hajzlu. Je to škoda, protože intro a scény s mlhou byly geniální ... To, že jsem pak konec nepochopil (nejsem sám) je jiná věc. Hlavně z toho důvodu, že mě to prostě poté přestalo bavit a nějaká ženská roztrhlá na polovic mě nedokázala přesvědčit. Sorry, příště to snad bude lepší ...

Klub 54 (1998)

Řeknu Vám to takto - nebylo to špatné, ba co víc jsem se u toho i pobavil, ale víckrát už asi ne-e. Stačilo jednou ... A ta příšerná stařenka mě nejvíc irïtovala...

Zpověď královny střední školy (2004)

Pro Lindsay Lohan mám prostě slabost. Tenhle film se mi docela zamlouval, byl na úrovni bez nějakých nechutných rádobyfórků, navíc jsem spoustu písní znal ještě dříve, než jsem ten film viděl, tak jsem byl překvapenej jak s nimi naložili :) Jinak prostě obyčejný americký film ..

2001: Vesmírná prda (2000)

Vcelku něco místy bylo vtipné, ale jinak docela slabota. Škoda, Leslie je borec ... Český název filmu mě ale neustále baví :-) "Drž hubu ty blbá opice!"

Holky to chtěj taky (2001)

... ale jo, i když jsem to viděl asi čtyřikrát, tak mě to stále baví ... a to je co říct u německé filmografie

Pravidla moštárny (1999)

Nádherné, romantické a nesmírně poetické. Z pouhého řádku v televizním programu se tenkrát mě, jako malému klučinovi, staly Pravidla moštárny filmem, na který se nezapomíná a který mě dostane vždy při každém shlédnutí. Jistě za to může dokonalá hudba Rachel Portman, vynikající kamera, skvělý adaptovaný děj od Johna Irvinga (chystám se přečíst literární předlohu) a herecké výkony (překvapila hlavně Charlize Theron). Tento film miluji a doufám, že si k němu vztah dříve či později najdete. Je to nádhera!

Ošklivka Katka (2008) (seriál)

Z originálu Ošklivky Betty si pamatuji pouze úvodní znělku, ze které se tenkrát v době vysílání dělalo těžko, jako při úvodních tónech z profláklé Esmeraldy. Pokud zapomenu na tuto venezuelskou trapárnu, vznikne mi z toho docela sračičkový, ale přesto naivně zábavný seriál, který si zajisté své příznivce najde. Mučte mě, ale mě se u toho opravdu dobře vypíná mozek! :-)