• Thriller

#annaismissing (2023)

Vždy jsem rád, že můžu náš národní /tedy Česko Slovensko/ film ohodnotit, když ne plným počtem, těch pro film vysněných ☆, tak co nejblíže. #anna je celkově velmi podařená moderní krimi - sociální sítě, influenceři, nevěra, svědomí, pomsta, vražda, rodinné i mediální následky. K tomu vhodný soundtrack. 85%. Závěr: doporučuji.

Zvíře (1977)

Fakt vím. Nad pět chválaGótt☆ nejde. Míša Gošé, línej špagetovej Sannttoss. Savana v ohni, důchod pod zády, Ɓrůno Formule, Zippo v prdeli, sundejte ze mě dolů, fuj ženskou + LBRDCXSUI=÷[744FSENOE. Nad 100%. Závěr: doporučuji.

Konec světa (1999)

Snaha následovat 70-80. léta, kdy Omen vládlo knižnímu i filmovému průmyslu. K tomu šoupnout milénium, Árniho, akci a stejně to nefunguje. Závěr: nedoporučuji.

Mise (1986)

Doba, kdy pár dementních evropských států, vlastnících loďstvo, vyvražďovalo /tedy vlastně přinášelo kulturu a civilizaci/ kde se dalo. Od začátku do konce jdeme po stoupající linii v které je jasné, že dojde ke kompletní likvidaci celé misijní slolečnosti. O filmové hudbě se zmiňuje každý. Samozřejmě v té době dobrá music z dobrého fimu udělala nesmrtelný hit. Závěr: doporučuji.

Oběť (2022)

Hodně zkresleně podaný příběh mlaďase, který tahal za nos celou naší Českou republiku. Šoupal jednu verzičku za druhou. Nejdřív ho měli schodit tří cikáni, kterým nedal cigáro, pak pro změnu jiní tři kvůli špatné trávě, prostě kecy vždy správně mediálně nafouklé. V bedně, papíru i netu to vydrželo víc, jak měsíc. I popíková klávesová hvězda Míša Davidů z pořádaného koncertu sto litříků nadělil. Vše zhaslo jednou větou "kecal jsem". Závěr: nedoporučuji.

Mír v Marseille (2023) (seriál)

Mír? HaHa. Průměrná minisérie z no-go mutlikulti area Marseille splňující jednoduchý scénář. Jedna místní banda, druhá naplavenina, pomsta, drogy, trochu okatého násilí, protinarkotické plné RobinHoudú i Houdek, pohybujících se hodně za hranou zákona, prostě klasika. Vyzdvihnout lze určitě france soundtrack. Škoda neobsazení nějakého rostomilého zvířatka, aby byla možnost někoho si oblíbit. Závěr: 50na50.

Poslední poprava (2021)

Ok. Poslední co dostal kulky do hlavy celkem soudružským způsobem. Ok. Pracovník oblíbené Stasi Ok. Zajímavý a neotřelý námět. Fuck. Zpracování, exteriéry i interiéry, herecký odpad, Lars cpal zadek i předek do kamery co mohl a chudák Luise po vzoru DDR neukázala ani špičku bradavečky. Fuck: hrál házenou a o tom co pro Stasi dělal jde jen polemizovat, skart je mocný. Závěr: 50na50.

Nyad (2023)

Baba jedna tvrdohlavá, protivná. Závěr: doporučuji.

Ferry (2021)

Ferryho koksově pohádkové béčko, jak zaláskovaný, vybil svoji rodnou bandu, odstěhoval se z Amstru na jih do boudičky na kolech a chtěl se stát občasným uživatelem extáze, při prodeji cukrové vaty na místních poutích. Závěr: 50na50.

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Ta parta už měla po dvojce ukončit zachraňování světa. Jediným kladem je, že není zcela naplněn současný důležitý požadavek zařadit co nejvíc LGBTQIA+