• Fantasy

Cargo (2017)

Zombie apokalypsa z té méně srandovní stránky...

Hell Fest: Park hrůzy (2018)

Park pěkně uděIaný, stejně, jako ceIý fiIm, v podstatě nevím, co tomu vytknout. Možná jen příběh byI jednodušší, aIe je to horor... První hodina byIa nezáživná, pořád jsem se dívaI, kdy fiIm konečně skončí. AIe pak... PosIední půIhodina, to jsem napětím ani nemrkaI!! Takže, začátek 55%, fináIe 100%. Škoda, že se to nerozehráIo dříve.

V pasti (2018)

Nejnapínavější film tohoto roku. Bál jsem se, že to bude nuda, ale ne. O hodně lepší, než Quiet Place, ten neměl tak mrazivou atmosféru. Nejedná se o takovou tu zábavnou apokalypsu, jakou bych chtěl zažít. Například, v zombie apokalypse by mě bavilo sekat zombie baseballovou pálkou po hlavě, ale tady nic takového není. Z filmu přímo vyzařoval pocit, jak je život na nic a celou dobu čekáte, kdy se něco posere. Boží.

Ansisung (2018)

Na hranicích Mordoru a Gondoru se tyčí Hora osudu, jménem Ansi. Akce je vyvážená a je ji dost, je krásně udělaná, možná se jedná o nejakčnější historický film, jaký jsem viděl. Můžu jen doporučit!

Černé zrcadlo - Muži pod palbou (2016) (epizoda)

Zvrat zajímavý a nečekaný, ale tento díl stál jen na něm. A ke konci, jak píši ostatní, ztrácel tempo.

Solo: Star Wars Story (2018)

Lepší, než jsem čekal. Až konečně udělají něco z Old Republic, tak spokojenost bude maximální.

Riverdale (2017) (seriál)

Wow soundrack! první série Imagine Dragons - Believer, druhá série opět Imagine Dragons (i když Thunder :/, ale lepší než nic) a třetí série?!!! Za první dva díly už 5 seconds of summer a k tomu TWENTY ONE PILOTS! (to jsem vyjmenoval jen to, co znám, takže skoro nic :D)