• Životopisný

Máme na víc (2018)

Kvapil ve svých dokumentech furt točí jen sebe, asi tak.

Podfukářky (2019) odpad!

Od komedie tak trochu očekáváte, že bude vtipná. Takhle není, ani trochu. Spíš dost trapná.

Manželské etudy: Nová generace - Mirka a Kuba (2019) (epizoda)

U Manželských etud Heleny Třeštíková člověk všechno svádí na režim před rokem 1989. U Manželských etud nové generace Hany Třeštíková mi nějak tuhl úsměv, tady se totiž není na co vymlouvat - a stejně to dopadne špatně. Jako dokument tenhle díl začne být zajímavější až po uplynutí nějakého času, až nebude vypovídat jen o vztazích, ale i o době. Teď mi přijde, že není šťastné, když s natáčením souhlasí lidé, kteří ve výsledku jen naznačují, ale nic neřeknou.

Sedmilhářky - Série 2 (2019) (série)

Krásně natočené, skvěle napsané, ale základ je prostě příběh o rozmazlených, ufňukaných ženských (lidech), co mají všechno a v duši nic, co nikdy nedospěly a měly děti, kterým nedokáží být vzory, které neumí vychovávat ani jim poradit, protože samy svůj život nezvládají a nezvládly. Moc by se mi chtělo fandit Celestě, když jí její tchyně žaluje, protože prý není schopná vychovávat syny, neb je sama labilní, jenže podle mě ta postava labilní je a i když děti patří k matce, žalovala bych ji taky.

Toman (2018) odpad!

Velkolepě natočená nuda. Rádoby hluboká témata, ale ve výsledku navoněný prd. Všeobecné herectví, tváře známé (rovná se provařené až příšerně provařené tváře) z dalších "velkolepých" filmů, skrze které bychom se rádi vyrovnali s minulostí. Po trilogii Zahradnictví, seriálu Bohéma a Sedláčkově Českém století to celé působí jako nastavovaná kaše. Za mě fakt promarněný čas. A taky není ze scénáře dost věcí jasných, takže když se už snažíte film pochopit, stejně to moc nejde.

Křídla Vánoc (2013) odpad!

Lobotomické peklo existuje, je to tento film. Scénář celkem o ničem nezvládá ani základní řemeslné věci jako dialog nebo situace a vše korunuje herectví na úrovni posmrtná křeč. Fakt ne.

Fotograf (2015)

Po Zemský ráj to napohled natočila Irena Pavlásková další nulový film na základě dobrého příběhu. Au, to je hodně špatné skóre.

Kouzelník Žito (2018) (TV film) odpad!

Au. Všechno šmíráctví ve 100 minutách filmové pohádky.