Co žere Gilberta Grapea (1993)

Jednoduchý, ale dojímavý příběh a film, který dojme hlavně neskutečným hereckým výkonem DiCapria. Měl jsem za to, že Leo začal zrát až po Titanicu, šeredně jsem se mýlil.....

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Příběh je možná až moc naivní a až moc okatě vám dává to, po čem tak prahnete, když si pouštíte právě tento film, ale já se dobře bavil a Stiller mě příjemně překvapil, Penn si tu chvilku ukradl jenom pro sebe a i když je to spíše pohádka pro snílky, takovou dávkou pozitivní energie nepohrdnu. Za mě spokojenost :)

300: Vzestup říše (2014)

Ne, že bych se přímo nudil, ale..... Srovnávání s 1kou se skoro na 100% nevyhnete, až uvidíte, zjistíte proč :) slabší 3*

Snowboarďáci (2004)

Proč tolik hvězd? Ano, není to zrovna výkvět a vypadá to vcelku amatérsky, ale prostě to něco do sebe má a možná je to právě tím. Že vidíte něco co si na nic nehraje a je to jen relaxační podívaná, která je tak hloupá, až je vlastně strašně fajn ;)

Zabiják Joe (2011)

4 hvězdy za přeměnu McConaugheyho ze sladkýho hošíka :)

Sedmý kontinent (1989)

Myslím, že negativní komentáře jen potvrzují záměry autora snímku.. :)

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Nedivím se tomuto celkem nízkému hodnocení, ale na druhou stranu musím říci, že mě film vcelku příjemně překvapil. Asi to bude tím, že jsem nečekal žádné zázraky. Našel jsem akci, humor, trošku sexy slečen. Prostě všecko, co asi čekáte od takového filmu. Rozhodně to pro mě nebylo úplné zklamání, spíše naopak..

Iron Man 3 (2013)

Přiznám se, že jsem čekal trošku víc ve stylu "ponoření se do hlubin" Tonyho Starka. Ale! I tak je to fajnová podívaná, která dokáže rozesmát, rozesmutnit a dokonce i malinko překvapit. V kině se máte na co těšit.. P.S.: narážku na kupu drog jsem v kině pochopil asi jen já :-/

Alice ve městech (1974)

Trošku těžší na rozjezd, ale jakmile se postupně ponoříte do vztahu mezi ústřední dvojicí, film vás chytne a nepustí. Opravdu zajímavé road-movie.