Milionová bankovka (1954)

Na rok, který to bylo natočeno, vydařený film. I když si myslím, že by tam šlo udělat mnohem více vtipných a podařených scén,takhle mi to nepřišlo jako komedie... Oddechovka na dlouhý zimní večer a pěkným nápadem až moc blízký realitě....

Země bez zákona (2012)

Příběh je pro mě za čtyři hvězdičky, pátou dodává Tom Hardy. Dost krvavé, což mě malinko odrazovalo, ale jinak strhující příběh s úžasnou zápletkou. Od začátku až do konce jsem tenhle film hltala a opravdu mě dostal.

Vzhůru do oblak (2009)

Moc pěkný film, myšlenkou ani trošku blízko pohádce. Děti se u toho bavit budou, bude jim to připadat vtipné a veselé. Dospělý člověk v tom najde až moc životních strastí a smutných realit. Chvílemi vtipné, smutné, se spoustou smysluplných myšlenek. Jsem spokojená:)

Labyrint (1986)

Spoustu lidí se mnou nebude souhlasit, ale já jsem se šíleně nudila. Pohádka o ničem.... Dostával mě král skřítků s neuvěřitelně obepnutýma kalhotama. Dvě hvězdičky dávám za to,že na tu dobu jsou úžasný ty příšerky.

Polární expres (2004)

Je to pro děti, příběh o ničem, žádný pořádný zvrat, ale věřím,že ve 3D to musela být neuvěřitelná jízda. A jde vidět,že příběh je dělaný pro 3D. Množství skluzavek a rychlých jízd. Ve 2D to bohužel tak úchvatné není.

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Nedivím se, že jsou tady tak rozpoluplný názor. I u nás v rodině jsme se neshodli. Mně se to třeba líbilo, i když uznávám, že pohádka určitě není vhodná pro malé caparty. Za prvé to nemůžou chápat za další to bylo občas dost morbidní. Ale Trojan perlil jako vždy. Bavila jsem se... Jen nechápu proč to nedali v hlavní vysílací čas na Štědrý den, ale až na Štěpána.....

Čtyřicítka na krku (2008) (TV film)

Průměrný romanťák, který by i bavil, kdybych si neříkala, že je to hrozná pohádka, aby se takhle mladý chlap choval tak dospěle a 40leté ženské by to vyhovovalo. Chlap, který by dokázal převzít zodpovědnost za dvě děti. Prostě to byla spíše pohádka, na kterou se dobře koukalo.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Dávám pět hvězd. Možná bych dala i šest. Když jsem se dozvěděla, že ten film má mít 166 min, měla jsem chuť se otočit a odejít, nakonec jsem ráda,že jsem zůstala, protože to byl neuvěřitelný zážitek. Nevím jestli to bylo z důvodu, že jsem na tom byla ve 3D v IMAXu. A ten obraz byl prostě excelentní. Záběry bojů a záběry z výšky mi chvílemi nedělali úplně dobře. Nádherná krajina. Zvuk kdy bylo slyšet v pozadí konverzace i šumění lesa - neuvěřitelné. Byla jsem naprosto vtažená do děje. Až mi to chvílemi vyráželo dech a padala mi čelist, obzvláště při záběru na Roklinku. Zároveň jsem se pobavila humorem, kterého zde není zrovna málo. Jen teď už bych byla ráda,aby byli další díly, abych věděla jak to dopadne. Prostě 166 min strhující příběh, který nemá obdoby. Takže stoprocentně doporučuji si připlatit a jít na 3D a nejlépe do IMAXu.

Děti nosí Santa Claus (1999)

Opravdu dobře jsem se bavila. Takový trošku neobvyklá rodina a neobvyklý příběh. Nasmála jsem se, jen jsem měla ze začátku problém se srovnat ve jménech a kdo s kým, i když si myslím, že to byl záměr filmu. Tak trošku jiný vánoční film :-)