Ve stínu (2012)

Super. Další ukázka toho, jak to dřív nebylo snadné - ať si každý říká, co chce. Výborné herecké obsazení, strhující nápad a žádný americký happyend, pouze hnusná realita, kterou nás život obepíná v každém století.... Jsem překvapená jak se s tím režisér, kamera i herci poprali. Jednu hvězdu ztrácí na tom, že jsem si ho pouštěla na dvakrát než jsem se do něj zvládla pořádně zakoukat.

Slzy, které svět nevidí (1962) (TV film)

To co se děje za dveřmi domácnosti je o 180 stupňů jiné než to, co se ukazuje na veřejnosti. Je to tak všude a v každé době. Všichni čtyři herci jsou neuvěřitelní a já se příjemně bavila.

Zase ona! (2010)

Plejáda známých herců v komedii, která nijak neuchvátí.... Protože při pár scénách jsem měla pocit, že mi ten film něco říká a už jsem ho viděla. Ale jelikož si tím nejsem jistá - je jen důkaz toho, že to není nic extra a žádná extra hitparáda.... Jen Kristen Bell je tu opravdu nádherná....:)

Superkočky (2010) (seriál)

Příběh absolutně o ničem. Přesto dávám tři hvězdičky, protože mě vždy bavilo koukat na taneční sestavy roztleskávaček. Na každou sestavu koukám s otevřenou pusou a říkám si jak tohle někdo dokáže. Jsem ráda, že jsem na seriál z tohoto prostředí narazila. Jen škoda, že v každém díle je v sestavách někdo jiný....

Kdo chce zabít Jessii? (1966)

Na české poměry dost neobvyklý film, ale možná tím tak zvláštně zajímavý. Když se k tomu přidají vtípky český výborných herců je na světě komedie, která ve své době nemohla mít obdoby.

Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)

Zahraniční divák by asi vůbec nechápal, ale pro nás Čechy, je v tomhle filmu plejáda známých tváří a výborných herců. Vše je zakomponováno do českého humoru, kdy jsem se opravdu výborně bavila. Pár drobností mi tam nesedělo, ale jinak vcelku příjemná česká komedie.

Miluji tě k sežrání (2005)

Jsem opravdový fanda romantických komedií. Tahle šla úplně mimo mne a moc mě nebavila. Jedna hvězda je za fešného hlavního hrdinu.

Mysli jako on (2012)

Muži vs. ženy. A já v záchvatech smíchu. Je to předvídatelná komedie, ale já si u toho krásně odpočinula. Prostě vztahy, humor, romantika a spousta nádherných a ještě jednou nádherných černochů - to je jasné, že je to film pro mne:)) Jen škoda, že na konci to končí tak jak by si to každá z nás představovala. Realita je ale úplně někde jinde.

Pan Nikdo (2009)

Ani si nejsem jistá, že jsem celý film pochopila správně, ale musím uznat, že mě zasáhl více než je zdrávo. Budu mít nad čím zase nějakou dobu přemýšlet:) Dávám ,,jen" čtyři hvězdy, právě z důvodu, že divák je ve výsledku dost zmatený. Pro někoho je ta zmatenost přínosem, pro někoho zklamáním. Já jsem na rozpacích a myslím, že se k tomu filmu zase jednou vrátím a třeba v něm najdu něco nového.

Riskni to s Polly (2004)

Nevím od kdy fretky pískají, protože takový zvuk rozhodně nevydávají..... I tak jsem se ale docela dobře bavila a užila si příjemný relax u romantické komedie se vším všudy....