• Thriller

Gieokeui bam (2017)

Celkom fajn žánrový mix, ktorý prekvapuje. Mohlo sa to vyvíjať akokoľvek, ale neustále sa to menilo z hororu na thriller mafiu špionáž až na krimi a nakoniec... Dobré to bolo, keď manželka vytrimala do konca tak asi to bolo aj na ňu fajn :-)

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Takmer 5 hviezdičiek, moc tomu nechýbalo. Jednoducho zábava popcornová jak sa patrí. Jack a Dwayne úplne supera celkovo taká pohodička. bavili sme sa aj s manželkou.

7 životů (2017)

Pointa trafená v strede filmu, ale to by ani tak nevadilo, keby! Keby sa to nezvrhlo na niečo, čo vlastne človek čaká od Hollywoodu. To jest akčný výplach bez rozmyslu. A áno v sekcii žáner si odbije všetko : sci-fi, akčný a aj thriller takže zlátanina, ktorá nevedela čo chce byť hlavne. Noomi stačí len jedna nie sedem.

Waco (2018) (seriál)

Pomalší rozbeh, ale od polovice to chytí ten správny rytmus a už sa to len valí na vás. Jednoznačné plus za herecké výkony, hoci Koresha mohol hrať niekto charizmatickejší. Taylor Kitsch to zvládol, ale ako fanatický Koreshbol slabší. Michael Shannon bol super. Mini sérii pomohlo že žiaden charakter nebol čiernobiely a v podstate za túto tragédiu môžu len a len ľudia a nie Davidiáni a FBI. Oplatí sa pozrieť a budete mať troška iný náhľad na celý incident.

Akta Pentagon: Skrytá válka (2017)

Napriek slabšiemu úvodu ma to bavilo. Zo začiatku sa to môže zdať rozťahané, ale mne to až tak neprišlo, asi som vedel do čoho idem, Užil som si celý film a s postupom času to len naberá na otáčkach. O technickej stránke sa je škoda baviť, pretože tá je , ako sa patrí na Štefana TOP. A záverečná scéna bola úplne parádna. Klobúk dole Štefan.

Kauza Cervanová (2013)

Asi takto : mám napozerané a načítané okolo tejto kauzy mnoho a vychádza my len pár vecí z tohto FILMU. NIE NIEJE TO DOKUMENT!!! Je to FILM a ešte aj na dve veci urobený. Zvuk stojí v určitých momentoch za nič a režisér si asi myslí že všetci slováci ovládajú mumlavú francúštinu či čo to bolo za pazvuky. Dokonca by som dal aj lepšie hodnotenie , ale nemôžem, nedá sa, pretože tento rádoby režisér povedal že je to DOKUMENT a pritom je to FILM a Zasraná AGITÁCIA a aj to nahovno natočená. Bodka.

Po strništi bos (2017)

Nečakal som nič, bo som čítal že je to priekak, ale zasa až taký priekak to nebol. Na Svěráka slabšie ako obyčajne, ale furt porád starý dobrý Svěrák. Samozrejme s odstupom času film ktorý si radi pozriete ale aj si pri ňom dobre pospíte, a to nieje dobré pre Janka.

Můj strýček Archimedes (2018) (TV film)

Na Tv film úplne super, v podstate som chcel dať 4 hviezdy, ale ak dá niekto Kameňáku aspoň dve, tak tento film si zaslúži maximálny počet. Celkovo som sa bavil úplne super (Pověsí ho...) Mirek Donutil je že dosť dobrý a super a Ondro tiež, aj keď som sem tam od neho zaregistroval základnú chybu že odrazu prízvuk a dokonalá čeština. Jednoducho povedané bavil som sa. Áno ten koniec bol dosť hurá systém, ale celkovo za jedna.

Zákon ledové země (2017)

Čakal som troška iný film a ono tomu nepomohol ani dabing, ktorý bol hrozný. Celkovo to išlo mimo mňa a to mám rád filmy kde hrá tiež úlohu aj príroda a zima. Škoda-

The Punisher (2017) (seriál)

Jako že popičovica totok tu. Som kukal jak bager na hlinu a ono to šlo makalo a odsýpalo jako presýpačky. Čakal som takú klasiku pomstiteľa, ale chaseň to dal inak a super. Brutálne to bolo dosť, kamera nemala kam sa schovať a ako som nemal extra rád Bernthala tak teraz je za kurva veľkého sympoša a jebového herca. Večne dojebatý ale ustál všetko. Klobúk dole. Toto ľa sa im fakt dosť dobre podarilo celé.