• Thriller

Soudce (2014)

Výborný film pri ktorom mi akurát tak vadila zmena tempa a niekedy vtípky ktoré prišli v nevhodnú dobu. Inak film si zaslúži vašu pozornosť hlavne výkonmi hlavných predstaviteľov, ako R. Downey-ho tak najmä R. Duvalla. Čakal som vetší priestor pre Billyho Boba a taktiež Vincenta D Onofria. V konečnom dôsledku je to fajn film a vy so ho užijete, akurát keď sa zamyslíte a zistíte čo z toho mohlo byť, pri tak kvalitných hercoch, tak budete troška sklamaný.

Kung Fu zabiják (2014)

Lomenica ako má byť a vyzerať. Príbeh obohraný ako platňa Kill Em All od Metallicy, ale dokážu pobaviť tie súboje a spracovanie. Mne sa to páčilo a bolo to fajn. Vizuálne wau a Donnie ukazuje že len tak nemachruje a niečo vie. Ešte raz píšem že som si to užil.

Strážci Galaxie (2014)

Ja som sa bavil a dokonca ani Groot my nevadil a všetci boli správne funny. Konečne niečo aj odľahčené superhrdinské. Všetci boli sympatický a fajn. Hlavne že som sa zabavil.

Fair Play (2014)

Pocitovo a zahrany fajn kusok. Cloveka sralo ako nas komancovia nicili.

Úsvit planety opic (2014)

"Letné kino" ako má byť. Nejaký ten príbeh kamera super Opice tiež, ale čosi tomu chýbalo. Niečo čo by vás viac vtlačilo do sedačky alebo vás prinútilo viac premýšľať. Je to síce parádna jazda, od určitého momentu, ale na suprovú jednotečku sa to nechytá. Tak si počkám na ďalší diel či to bude mať zostupnú, alebo vzostupnú tendenciu.

Síla života (2014)

Z takého divokého západu, ako bol zobrazený tu by aj mne jeblo v prašine, nie to ešte žeby sa mi prihodilo nejaké nešťastie :) Samozrejme by to vyriešil provaz :) parádny herci a Tommy Lee ako režisér, scénarista a herec je bomba.

Oltre il guado (2013)

Po dlhej dobe som si nejaký ten horor kukol a môžem napísať a povedať, že dobre som si vybral. Atmosferický, uhrančivý, depresívný a kurva Dark. Pre mňa sakramentsky napínavé až do konca a v podstate som len čakal a tŕpol čože sa to stane a ono stááááááále nič. To stááááále bolo natočené a zosnímané tak dobre, že som bol normálne prekvapený ako na mňa ten film pôsobil. Za mňa fajn.

Nejhledanější muž (2014)

Výborný film a výborným P.S. Hoffman-om. Atmosféra z filmu len sála a je vidno aká jue ponurá. Koniec vás dostane a len utvrí, že každý sa hrá na svojom piesočku a ke´d nie ste king tak môžte hrať tak akurát druhé husle. takých filmov viac. Myslím že kniha môže byť ešte viac super. Škoda len niektorých vecí na filme, ktoré mi doslova nevadili a ani nebili do očí, ale mohli byť lepšie. Takmer Full House Stars.

Šofér (2014)

Carnahan ma pobavil a bolo to super. Nič som nečakal, ale dostal som zábavu. Dokonca hlavný hrdina nebol ptravný a to je super. Plus navyše camea R.Liottu a D.Hasselfoffa super. Nakoniec len bonus v podobe "šedej myši" Jessicy :). Za mňa 4 a vrelo odporúčam každému, kto sa chce nezáväzne pobaviť na výbornej jednohubke.

November Man (2014)

Olinka tam bola sexyca iná v každom zábere. Z lopatou v rukách by som ju privítal na svojej hrudi :) Inak výborný akčný thriler či čo to bolo. Starý vyslúžilý a chlastajúci Pierce Brosnan bol tiež fajn a aj to že sa sem-tam netrafil bolo super. Jednoducho stará dobrá škola ako za mojich mladých čias. Užil som si to.