• Thriller

Fontána pro Zuzanu 3 (1999) odpad!

Takúto Cocotinu som už dávno nevidel a ani nechcem. A ... no radšej nič, lebo by ma hádam aj zavreli.

Saw 3 (2006) odpad!

To by túto sériu musel reštartovať minimálne Spielberg aby som pozrel ďalší diel.

Zločin (2011) (seriál)

Tak toto bola neskutočná pecka, a že priamo medzi oči. Tak skvgelú krimi-thriller som už dávno nevidel. Niekto to tu zrovnáva z Twin Peaks-om, ale za prvé neviem prečo a za druhé nieje prečo to zrovnávať. Dva odlišné seriály z rovnakou zápletkou. Napätie od prvej časti až po poslednú. Vrelo odporúčam.

Lynč (2011)

No musím povedať že to bolo fakt dosť dobré. Nuda sa vôbec nekonala a malo to gule od začiatku až do konca. Neviem si predstaviť čo by robili viacerí z nás keby nás takto policajti a doktori ignorovali. Takýchto násilníkov, nepúšťať na slobodu vôbec, vymazať hlavu alebo vešať a hotovo.

Elitní jednotka (2007)

Nechcel som to povedať ale som rád že žijem na Slovensku a že tu máme takých mafiánov a policajtov akých máme. Ak je to len z polovičky pravda čo sa v Riu robí tak Pán Boh ma poteš. Fakt super filmík.

Avatar (2009)

Asi takto: Dlho som sa vyhíbal ošiaľu menom Avatar, ale nakoniec my to nedalo a ... no jedným slovom nesklamal som sa v tom, pretože som čakal kravinu a tú som aj dostal. A keďže som slepý jak patrona, tam mne nejaké 3D nič nehovorí, iba čo my slzia oči a bolí z toho hlava. Príbeh plitký, akurát tie akčné scény stáli za to. Ja by som chcel starého dobrého Jamesa Camerona, nie tohto.

Armáda temnot (1992)

Síce je to tretí diel Evil dead, ale ja som to tak nebral :)). Bruce je stále cool a super. Táto komédia fakt že stojí za pozretie. Kto nevidel nech banuje

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Zasa raz dobré sci-fi. Bavil som sa náramne, len škoda toho že tú pointu som mal tak nejak uhádnutú už skôr. Ale aj tak nevadí. A čerešnička na torte je Willis. čo my vadilo, tak to bol hlavný hrdina Joe (Joseph Gordon).Síce to zahral výborne, ale mne bol krajne nesympatický, neviem prečo. Ale ako celku nemám filmu čo vytknúť. Super podívaná.

Skrytá identita (2006)

Bolo to výborné ale jednoducho na originál sa to nechytá ani troška. Musel som sa strašne premáhať aby som si to pozrel, a nakoniec som to akosi dopozeral. A najviac ma srala tá dĺžka.No nič radšej si pozriem originál ako toto.

Volavka III (2003)

Skvelé vyvrcholenie skvelej trilógie. Hoci musel som to pozrieť dvakrát a všetko pekne za sebou. Tomuto hovorím thriller.