Solo: Star Wars Story (2018)

zatím nejlepší co z disney vylezlo nicméně by to potřebovalo prostříhat par těch scén to vyloženě kazí... nesnášim když hollywood politizuje každou sračku co jde na platna... mauluv moment byl pěkně trapnej... 55-60% zaokrouhluju tentokrát nahoru protože všechny ostatní disney SW stali za hovno a na tohle se někdy i rad kouknu zas

Kancl (2005) (seriál)

tady se skutečně dozvíte jak začínal Saul Goodman :D

Deadpool 2 (2018)

kristen, kirsten? .. kolik měl ten cvalik narvano propisek v prdeli?... -1 za ty homo-trans pičoviny a potitulkový konec mě taky nasral

Ready Player One: Hra začíná (2018)

moc dobré, sice spousta kýče a záporáci jsou prakticky z pravidla dementní, ale tenhle film mě oslovil z mnoha stran... nejvíc mě ale fascinuje jak moc blízko je tohle skutečné realitě.

Legion (2017) (seriál)

kdyby se z toho za každou cenu nesnažili udělat min-fuck tak by to bylo daleko lepší ale jinak slušně pojatí xmani... lemmy je dokonalá s modrýma očima a dlouhýma vlasama dokocne pořádná kočka uvidime co bude dal x)

Já, Simon (2018) odpad!

KTERÝHO KRIPLA TAM POKAŽDÝ NAPADNE UDĚLAT FILM O BUZERANTECH? dohajzlu jaký má takovej člověk asi myšlenkové pochody? Totální nekoukatelná buzerantovina...

Tomb Raider (2018)

herní motiv se poslední dobou objevuje na plátnech často přesto je Tomb Raider první který to pojal jako natáčení jakési herní kampaně "IRL" nemůžu si pomoct ale dovedu si představit celý film rozsekany na cutsceny a vložený do videohry ba dokonce bych řekl že v takovém případě by to bylo ještě lepší. Lara v podání Alicie je sice pěkná kočička ale taky hybrid ramba a macgyvera v ženském podání což není uplně zlé ale když doslova z hovna vyrobí vrtulník začne si ťukat na hlavu i polodement z jedličkárny.... co mě ale moc potěšilo byla absence feministických narážek... skutečně tam neni ani jedna a to je v dnešní době co říct a určitě to je třeba ocenit... 60% - holka je to pěkná, akce dostatečná,,, angelinina verze se mi ale libila vic

7 životů (2017)

co se jí asi tak mohlo stát a jak na ně asi přišli? pozoruhodné jak nizkou inteligenční laťku tenhle film nasadil člověk by od takového žanru čekal víc komplexní příběh, Noomi se s tím poprala celkem slušně... zahrát 7 osobností neni sranda a i když člověk má dost často problem rozpoznat o kterou se vlastně jedná tak se na to určitě koukat dá veliká škoda nevyužitého W.Dafoe ... z prvu sem váhal zda dát 4 a nebo 3, ztvárnění Friday tomu hodně přidalo ale jak konec snímku ukázal očividně žádná z nich neměla problém s technikou a to že se v momentu ohrožení života rozhodne jako první "sbalit fotky" tak na to že z nich je nejinteligentnější tak je taky furt jenom myčka.. škoda tak za 3*

Pacific Rim: Povstání (2018)

Jake je zhruba jako Finn... radoby vtipný, neschopný... ten herec nic jineho asi zahrat neumi nechápu proč ho cpou do rolí kam se absolutně nehodí... a dejte proboha eastwoodovi do ruky kver, třeba s nim zmuže stejnou paradu jako tatiček