Město andělů (1998)

Není to typ filmu co bych si sama od sebe pustila. Na poprvé mě to ani nezaujalo. Ovšem co se musí uznat je to,že mě tento snímek rozplakal a to se cení.Herecké výkony se mi líbí,příběh je to docela i pěkný.

Gambit (2012)

Na tento film jsem šla kvůli mému oblíbenci A.Rickmanovi,takže jsem neočekávala zklamání.Musím podotknout,že prvních 20 minut bylo takových zmatených,ale to bylo způsobené představami hlavního hrdiny Harryho v podání Colina Firtha,který ovšem předvedl dle mého názoru velice dobrý herecký výkon.Film však později získal spád a musím přiznat že jsem se bavila.A.Rickman nezklamal a svou roli zvládl velmi dobře,i Cameron Diaz se mi ve své roli líbila.Z filmu jsem měla po shlédnutí dobrý pocit a proto ho hodnotím pozitivně.Nemyslím si,že si získá každého,není to ten typ filmu,ale mě se to líbilo a určitě se na to podívám znova,až půjde stáhnout.A proto,že pět hvězdiček dávám málo snímkům,Gambitu dám čtyři,protože přesto všechno má své mouchy jako nedotažený scénář a podobně.

Snowboardová akademie (1996) odpad!

To,že se bude jednat o béčkový film mi bylo jasné,ale nakonec to dopadlo mnohem hůř.

Nekonečný příběh 3 (1994) odpad!

Šílené pokračování tak docela pěkného příběhu Nekonečný příběh. Nedalo se na to dívat.

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Tak tohle je podle mě ostuda českého filmu. Tak divný,ujetý film se jen tak nevidí.

Fotr je lotr (2000)

Tento snímek mě docela pobavil. Herecké výkony jsou obstojné,nejvíc vyniká Robert De Niro.

Drž hubu! (2003)

Na snímku jde poznat,že jde o Francouzský film,má jinou atmosféru než americké nebo britské filmy,na začátku mě to moc nebavilo..ale to jen na chvíli. Po pěti minutách jsem věděla,že se dívám na film plný humoru a příjemného obsazení s hereckým talentem.

Zachraňte Willyho 2 (1995)

Druhý díl je o dost horší než první ve všech aspektech,ale dá se na to dívat