Mr. & Mrs. Smith (2005)

Napoprvé se mi to moc nelíbilo,když jsem to ale shlédla podruhé,musím uznat ,že jsme se u tohoto akčního filmu docela bavila. Humor je sice trošku těžkopádný ,ale dá se to párkrát shlédnout,ale že bych si to stáhla a s chutí pustila,to ne.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Od filmu jsem čekala hodně,možná až příliš a to možná způsobilo,že mě film ve všech momentech nebavil.Snímek to byl totiž zdlouhavý,to je možná jediné co bych mu vytkla ,protože jinak měl skvělou atmosféru,líbilo se mi,jakým stylem bylo podané vypravování příběhu. Takže čtyři hvězdičky

Tvůj snoubenec, můj milenec (2011)

Prúměrná nebo-li spíše typická romantická komedie,která obsahuje rádoby tu onu ´´romantickou´´ zápletku. Takových filmů je. Přesto můžu říct,že jsem se docela bavila,líbilo se mi herecké obsazení,i když pro mě kromě Kate Hudson bylo docela neznámé.

Charlieho andílci (2000)

Pro mě kravina stěží koukatelná. Nikdy jsem na Charliho andílcích neviděla nic úžasného a myslím,že ani neuvidím. Humorné dialogy ale film má,to se musí nechat.

Pátý element (1997)

Tento sci-fi snímek si mě získal svým humorem a příjemným hereckým obsazením. Ano,prvních 15 minut filmu mě hodně nudilo,ale potom se nuda dostávala jen zřídkakdy. Z mého pohledu nejde o nic úžasného, zápletka filmu mi nepřijde moc zajímavá,ale to bude asi tím,že nejsem fanda sci-fi filmů.

Únos (1997)

Průměrný thriller,co mě v televizi zaujal a docela mě i bavil. Znám mnohem lepší filmy s tímto námětem,ale tento snímek mě dokázal zaujmout a to se cení.

Princezna ze mlejna (1994)

Jako malá jsem tuhle pohádku měla hodně ráda. Dnes po letech se na to dokážu podívat a zasmát se pár vtipným dialogům,které tento snímek obsahuje.

Quigley u protinožců (1990)

K mému velkému překvapení se na to dalo dívat. Western není přímo můj filmový styl,ale Alan Rickman byl dostačující lákadlo,abych tenhle snímek shlédla.

Listopadová romance (2001)

Film co má dokonalou hudbu, dobré herecké obsazení a poutavý námět. Po shlédnutí se dostavilo menší zklamání,ale děj mi překvapivě rychle utekl,a to je známka toho, že jsem se bavila.Přesto některé momenty mohli být silnější,některé byly až moc americky romantické ,takže tři hvězdy.