Agent v sukni 2 (2006)

U málokterých filmů si řeknu,že první a druhý díl je tak přibližně na stejné úrovni. Agent v sukni patří mezi ně. Zase detektivní zápletka...docela o ničem,ale některé scénky mě v tomhle filmu prostě baví. Takže stejně jako u jedničky,tři hěvzdičky.

Agent v sukni (2000)

Detektivní záplekta nic moc,ale docela jsem se dobře bavila.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Námět docela uvalený,ale místy jsem se opravdu bavila,i když po pravdě ne při každé scéně,některé mi přišli rádoby směšné. Film jsem shlédla jednou,možná bych se na to podívala po druhé,ale není to snímek,který bych mohla vidět hodněkrát. Takže tři hvězdy

Tupíři (2010)

Myslím,že tahle parodie se docela povedlo. Hodně jsem se u ní nasmála,ale bohužel snímek obsahoval i takové trošku více trapné scény. Dávám tři hvězdičky

Kokosy na sněhu (1993)

Snímek mě moc nezaujal. Ano,byli tu dialogy u kterých jsem se nasmála,ale bohužel jich nebylo hodně. Slabší podprůměr.

Láska je láska (2012)

Tento český film se mi líbil. Obsahuje vtipné dialogy,přběh je to pěkný a zajímavý. Rozhodně to v kině nebyla ztráta času.

Mizerové (1995)

U Mizerů se vždy velmi bavím. Will Smith a Martin Lawrence mají komediální talent,ve filmu stvořili skvělou dvojku detektivů. Je to zároveň komedie,zároveň krimi a nechybí i akční scény,i když v těch si já moc nelibuji. Vtipných dialogů má ale film hodně.

Šestý smysl (1999)

Tak tohle mě dostalo! Bruce Willise vidět v roli jiné než akčního hrdiny se vyplatilo.Víc než jeho bych však chtěla vyzvednou herecký výkon Haleyho Joela Osmenta. Příběh je možná trochu depresivní,ale hodně zajímavý,nečekala jsem ,že to bude tak dobré nebo spíš,že mě to bude tak bavit. Zmatené filmy nemám moc ráda,jsem z nich potom celá taková zmatená i já..ale tomuhle snímku to klidně odpustím a dávám 5 hvězd.

Madagaskar (2005)

Vtipný animovaný příběh se skvělou hudbou. Nepatří mezi mé nejoblíbenější pohádky, ale ´´JÁ TAK RÁD TRSÁM TRSÁM´´ je skutku originální. Navíc nelze opomenout skvělou grafiku.

Hledá se Nemo (2003)

Pěkná pohádka s pěknými animacemi. Když jsem byla menší,Hledá se nemo byl jedne z mých oblíbených filmů pro děti. Nyní mě to zas už tak nebaví,ale to je jen tím,že jsem prostě odrostla. Jinak má pohádka své kvality,kterých je třeba si cenit.