Zachraňte Willyho! (1993)

Jako malá jsem se na Zachraňte Willyho dívala ráda..upřímně jsem film už dlouho neviděla,nevím zda by mě to pořád tak bavilo,ale vzpomínky mám na tento snímek pěkné. Bezesporu je to krásný příběh,místy trošku smutný a úžasnou hudbou.

Babovřesky (2013)

Film má opravdu nízké hodnocení.Nechápu proč.Docela se mi to líbilo,film byl zábavný a nenudila jsem se.Viděla jsem mnohem horší české komedie,tahle byla řekla bych průměrná.Obsazení docela sympatické,pár vydařených scén:-)...to mi na to abych dala 3 hvězdy stačí.

Proroctví (2009)

Není to film který bych viděla více než jednou,ale zaujal mě. Přesto si myslím,že snímků tohohle typu je hodně a tenhle nějak zvlášť neoslní. 3 hvězdy

2012 (2009)

Průměrný katastrofický film,přišel mi možná až takový netypický. Přesto jsem se nenudila. Snímek je obdařen podařenými efekty a filmovými triky,herecké obsazení příjemné. Tři hvězdy

Sex ve městě (2008)

Sex ve městě je s prominutím blbost,na kterou se dá podívat,ale po shlédnutí máte pocit,že to byla jen ztráta času.Respektuji,že se to někomu může líbit,ale mě se líbilo jen herecké obsazení,pár dialogů a za to dávám dvě hvězdy.

Vlk (1994)

Zvláštně natočený horor,co mě upoutal brilantními hereckými výkony. Děj nebyl zas tak převratný,ale celkově se mi líbil způsob natočení.

Žena v černém (2012)

Po shlédnutí jsem byla velmi spokojena. Pár filmů tohohle stylu jsem už viděla,některé mě oslnily více,některé méně. Daniela Radcliffa jsem nevnímala jako Harryho Pottera,ale vžila jsem se do jeho role v tomto snímku a musím konstatovat,že zde předvedl dobrý herecký výkon. Stejně si počínali i ostatní herci.

Horem pádem (2004)

Velmi zvláštně natočený film a hlavně hodně depresivní film,který je sice z části komedie,ale ta depresivní část u mě převládá. Nevím proč snímek na mě takto působí,rozhodně nejde o špatný film,ale nelíbilo se mi to,až na pár scén.

Harry Potter a jeho 50 nej (2011) (TV film)

Harry Potter příběh jako takový pro mě hodně znamená. Vyrostla jsem na tom a stále jsem jeho velký fanoušek,proto jsme byla tímto dokumentem trochu zklamaná. Hodně scén,co bych dala do TOP 50 momentů tam chybělo a myslím,že ne jenom mě. Neříkám,že se mi to nelíbilo,byl to celkově docela pěkný dokoment,ale mohl být lepší. Čekala jsem od něj víc.

Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna (2006) (TV film)

Druhý díl s emi po pravdě líbil o něco víc než ten první,i když u něj platí to co u prvního. Má spoustu much,střeštěný humor či rádoby vtipné dialogy,ale dalo se na to dívat.