• Hudební

Birdman (2014)

Birdman dokazal, co jen málo filmů, které běží v posledních letech v kinech. Nesnaží se prodat divákovy za každou cenu, skvěle se vymyká všem klišé o hercích a o filmu samotném. Skvělé jsem se bavil tečka

J. Edgar (2011)

Jednoduše tu čtvrtou * vytáhl Leo, svým úžasným výkonem.

Falešní poldové (2014)

Mohl jsem jen fandit dvoum přitroublým kámošům v policejních uniformách. Z nadějne vymyslenych situací pro humor byla ve vysledku nerozumitelá křeč, která žadonila alespoň po pousmání.

A dost! (2012) (pořad)

Až herecké výkony Tumy, ale když zkoumáte proc není v arašídove tatrance ani jeden arašíd, musíte to prostě prodat. Hlavni je ze to dava hlavu a patu. PS. Lada Hruska je špína.

Strážci Galaxie (2014)

Když jsem videl plakát, nevěděl jsem co si mám o tomto filmu myslet. Ale od začátku mi bylo jasne, že nebude snadne udělat kvalitní film na způsob komedie o hvezdnych válkách. Bum, tanec s walkmanem mě hned vtahnul do deje a poslouchal jsem ho s úsměvem na tváři az do konce. Dej sice nenabídne nic převratného, ale originální pojetí a sympaticke výkony i skvělý soundtrack zase dokázali, že galaxie má co filmařům nabídnout!

Památkáři (2014)

Jen kvůli atmosféře a skvělému zpracování a tihle herci podle mě málokdy trefi vedle.