Potíže s Arizonou (1987)

Tenhle film sem viděl v dětství dvakrát a teď znova a pokaždý se mi nejvíc líbil ten motorkář :). Jinak na celý film se kouká příjemně akorát mám pocit, že Coenové se svými filmy snaží říct něco víc, ale nemám naprosto páru co :)

Kontraband (1998)

Za to klouzání mezi kontejnery ty dvě dám...nemůžu si ale odpustit výtku proč se pořád dává do akčních filmů to klišé, že hlavnímu hrdinovi-svalovci musí sekundovat naprostý debil (v tomto případě Rob Schneider), který má působit rádoby vtipně.

Herkules v New Yorku (1970) odpad!

Jestli to byla Arnoldova prezentace na Mr. Universe tak se to povedlo...film to ale nebyl. Přesná ukázka typu odpad nebo geniální komedie.

Noční loupež (2002)

Téma "co všechno se může stát za jednu noc" se mi líbí. Trochu mi to připomnělo Podfuck- hodně ulítlejch postav a situací a pořád se něco děje. A ty scény, kdy se zastaví děj a S. W. Scott řiká svoje postřehy přímo divákům jsou super. Asi tenhle typ filmů nějak neřešim a bavim se.

Smrtící epidemie (1995)

Zajímavý námět,dobrý film, přirovnal bych ho ke katastrofickým filmům 70. let.

Lovec jelenů (1978)

Klasické americké téma komplexu Vietnamu je zde zpracováno netradičně se silným příběhem tří kamarádů, kde na každém z nich tato válka zanechala jiné následky. Nebo bych to charakterizoval třeba jako dobře natočený film o ruské ruletě.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Celkovým dojmem mi to přišlo, že to napodobuje dvojku, ale snaha o to jí překonat tu nebyla, to prostě nejde. Můžu říct,že jsem čekal blbost, ale nebylo to nejhorší, terminátorka byla povedená a líbilo se mi jak se terminátor s Connorem moc nesral, protože nebyl naprogramován aby ho poslouchal. Ty čtyři tomu dám.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Tak tohle je opravdu asi jediná dvojka co mě napadá,která překoná jedničku ve všem. Je to určitě jeden z nejlepších akčních filmů všech dob. Spousta nezapomenutelných akčních scén, které samozřejmě nepostrádají černý humor,prostě zábava od začátku do konce...a Robert Patrick ve své herecké kariéře už asi nikdy nevystoupí ze stínu T-1000.

Hannibal (2001)

Na perfektní Mlčení jehňátek navazuje tato nemastná neslaná thrillerová kriminálka, která se snaží zaujmout možná tak pár nechutnostmi, ale atmosféra z jedničky je ta tam. Pro mě docela rozvleklá nuda.

Souboj cti (1996)

Docela bych se na to podíval znova, je to už dlouho co sem to viděl. Dávám tomu slabší tři za to,že je to film s Van Dammem, který není ze současnosti a za tu zvědavost, který dva se v ringu potkaj příště (o tom je totiž celý film) + ještě za sejmutí odporného sumáče Mongolem.