Spravedlnost (2017) (seriál)

To co se slušně dva díly rozjíždělo zabil konec bez konce ...nesnáším ...spousta otevřeného a nedotaženého. Tři hlavně za lokace OSTRAVA !!!

Krvavá nevěsta (2019)

Napínavé, gradující, nepředvídatelné, humorné ...prostě super.

Anna (2019)

Co na tom, že vykrádá sám sebe.Obehrané, ale přesto stále nové a inovativní. Mě se to moc líbilo a opět to šlapalo jak za starejch časů ...Luc Besson is back !

Creed II (2018)

Od jedničky vidím zlepšení, nicméně je to pořád dokola už jednou obehraná stejná písnička. Hudba opět zklamání trochu si pomohli původními znělkami.

Pád anděla (2019)

Ano, ano bylo to slabší to určitě, ale snaha se cení za 4*. Rozhodně to není jako přehnaný a neohrožený lovec Pampalini Johny Wick. Děkuji za každý podobný film. Slabší, ale bavilo mě to.

Mladí zabijáci (2018)

Totální chujovina vypatlaní Američané to je ten důsledek americké výchovy ani bych se nedivil, že to takto jedou dopadne, ale jsem si jist, že u nás se to nikdy nemůže stát. Jeden bod jen z milosti krve bylo dost. Komedie to zcela určitě není u tohoto filmu se není čemu smát můžete jen brečet pokud to vydržíte do konce jako já ...doufal jsem, že se to ještě zlepší je to ale totální sračka.

Ticho před bouří (2019)

Pěkně natočené, dobře zahrané. Jako blbost mi to nepřišlo a vzhledem k to mu co jsem se zde dočetl věděl jsem do čeho jdu. 4* hlavně kvůli zdejšímu špatnému hodnocení mě se to líbilo 75%

Mrazivá pomsta (2019)

Liam Neeson se na tuto roli báječně hodil ovšem v porovnání s originále je to jen průměrná kopie. Pár světlých momentů tam ale je, hlavně přezdívky mrtvých a indián rozsekaný sněžným pluhem.

Godzilla II Král monster (2019)

Naprosto zbytečný a přeplácaný film tento monstrsvět mě opravdu nebere. Godzilla z r.1998 byla za mne mnohem lepší.