Pokoj (2019)

Takové komorní sci-fi drama na jedno kouknutí. Někdy až moc nelogické a nevyužité možnosti co nabízí ona místnost.

Srážka s láskou (2019)

Mohl to být i skvělý film jen ten dabing to úplně zabil. Až z toho bolely uši. Ten kdo vybírá ty hlasy je pěkné jojo. Není nad poctivou práci starých mistrů dabingu cca do roku 1995 pak už se většinou nahrávají jen sračky.

Code 8 (2019)

Je to sice takové béčko, ale co by jste chtěli s takovým rozpočtem dělat. Kanaďané ty sci-fíčka prostě umí točit. Hodně se mi líbili tzv. ochránci. V kraťasu z r.2016 ještě nevypadali tak dobře.

Čertí brko (2018)

Na nové pohádky od r.1984 koukám jen výjimečně zatím to bylo jen každoroční zklamání. Zde ale musím podotknout, že jsem byl mile překvapen. Nové (i když pořád to samé), nápadité a bavili mě i ty písničky ...hlavně skvělý Jan Budař. Vono to přeci jenom jde.

Zajatci času (2017)

Takže si to shrneme za celkový počin jeden bod nicméně námět je za pět hvězd. Herci děs a hrůza a český dabing tomu dal váže korunu (hlavně jedna dívčí role mluví jako kdyby permanentně dýchala hélium). Nacpat do toho slušný prachy a lépe to uchopit a zpracovat tak by to mohl být slušnej nářez. V celku jsem rád, že jsem to viděl, ale v tomto případě postačí jednou. 3* jen za snahu a vynikající námět jinak je to hrůza.

Princip slasti (2019) (seriál)

Tak jsem se pronudil až k desátému dílu. Trapný pokus o něco jako je dílo P. D. Jamesové i ta hudba mi stále připomínala Černou věž, možná se pletu je to už sto let co jsem to viděl. Celé je to o tom, že devět dílů něco budujete, aby jste v desátém zjistili, že je to potřeba nějak ukončit a podle toho to taky dopadlo. Małgorzata Buczkowska mě zase tak nevadila, Roden průměrný výkon, ale rozčilovali mě ty debilní rukavice Sergeje Strelnikova to byl úlet.Celkově nepřehledné ...rozvinuté a nedokončené dějové linie jednotlivých postav.

Operace Entebbe (2018)

Film z roku 1977 jsem neviděl, ale tenhle pokus o umění mě neoslovil. Dle filmu měli vojáci velké štěstí, že nezařvali všichni. Pěkně zpackaná operace "dle filmového zpracování" a to zakomponované představení hrůza pokus o propojení úplně zbytečný. Je pravda, že pokud si o tom něco nepřečtete tak vlastně nevíte o co jde.

Vražedná bilance (2018) odpad!

Frank Grillo jako bankovní úředník ? Heprý já padám ...spíše vypadá jako abstinující smaška.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Celé první dvě třetiny jsem si říkal, že je to dost dobrý a bude to po dlouhé době jeden z lepších dílů. Bohužel vše zabila poslední třetina opět až přehnané honičky, čas ztratil pojem a počasí se měnilo jak na houpačce na Apríla. To už opravdu někdo ztratil soudnost ...noc je najednou den a o kousek dále ve vteřině prší a opět svítí sluníčko. Co bylo super špičkování hlavních postav to mě bavilo. A dvě potitulkové scény jsem nepochopil ...to byla zbytečnost. A tak to na začátku vypadalo na plný počet.