Skvělý plán (2012)

Je pravdou, že konec filmu to zásadně zachránil ...nicméně celý film na mě působil tak nějak, že to ani správně nedokážu popsat. Něco mi děsně vadilo. Nelogické místy stupidní a přehnané. Jak píšu konec mě konečně pobavil a byla to už ta klasická francouzská komedie. A zde opěvováni hlavní herci za mě tedy nic extra výkony bez jakýchkoliv sympatií.

Nemilosrdní (2015)

Musím se přiznat, že to nebylo až tak stoprocentní a navíc mi J.Reno připomíná mého strejdu jak vizuálně tak věkově, ALE!!! Fakt jsem se skvěle bavil, perfektní hlášky, má to šťávu od začátku až do konce. Takový návrat ke klasice francouzského filmu. Až na ty pytle pod očima ...Reno táhne ti na sedmdesát to už nejsou filmy pro tebe. I když nebýt jeho málokdo by na to koukl. 97%

MI-5: Vyšší dobro (2015)

Průměrný film, nudní herci a anglické počasí převedené do filmové podoby. Víc si to nezaslouží.

Baahubali: The Beginning (2015)

Strašně, strašně dlouhé mohlo to být rozděleno to třech dílů. V každém případě první dvě třetiny filmu trochu nudička max 2*, ale když se rozjede nelítostný boj a koňský rotačák začíná to být zajímavé. Bojové scény a vlastně výprava, hudba stojí za to. Abych byl objektivní více jak 65% tomu dát nemohu.

Strážce (2006)

Velice dobře zahrané a nápadité ...ano děj je předvídatelný, ale to je u většiny filmů. Rozhodně si myslím, že si zaslouží více než dvě hvězdy a za mě určitě lepší čtyřka 89%. Tyhle role Douglasovi prostě sedí.

Gabbar is Back (2015)

Indický Robin Hood nebo také Jánošík, který si říká Gabbar jen s tím rozdílem, že hledá zkorumpované úředníky a následně je popraví. Skvělý film z dílny Bollywoodu, ale bohužel jeho stopáž je vražedná ...takže lepší trojka. V průběhu filmu zazní také několik dobrých songů, které nám přiblíží hlavní postavu. Začínám se orientovat na Indické filmy.

Re-Kill (2015)

Některé reklamy během filmu byli vtipné to se musí nechat ...milujte se a množte se. Film samotný je jako hra ...bezedné zásobníky a střelivo, doprovázené jednou ranou za druhou ideálně mířenou přímo do hlavy. Samozřejmě roztřepaná kamera ve stylu alá found footage ...tak ta už tento film předem odsoudila a poslal ke dnu. Nicméně i přes nízké hodnocení jsem to musel vidět.

Aloha (2015)

Co tím chtěl vlastně básník říct ? Možná, že kdyby se celý film nemluvilo vůbec vyšlo by to úplně nastejno :)

Krokodýl Dundee v Los Angeles (2001)

Po dnešku musím jednu * přidat tento film mě vždy pobaví a myslím, že si zaslouží lepší skóre.

Správnej dres (2015) (TV film)

Zvláštní film právě skončil a už tady jsou dávno komentáře? Mě se to líbilo ...málo hokeje plno klasických klišé, které já mám rád. Jo a super výběr hudby!