Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Hades ako rocker, medúza v slnečných... No čo na to povedať? To si tí antickí bohovia nezanechali ani štipku svojej majestátnosti? Nedá mi veru dať tomuto filmu viac ako dve hviezdy. Antické legendy a báje a la Hollywood -tak to nemusím.

Amélie z Montmartru (2001)

Ak tento film porovnám s práve pozretým Mr. Nobodym, tak istotne je Amélia o niekoľko tried lepšia. V jednoduchosti je krása, ako sa hovorí, a pravda fakt nie je ďaleko. Proste kúzelné. No a čo dodať nakoniec? Yann Tiersen- krása, a hlavne Comptine d´Un Autre Ete, čo sa jednoznačne naučím hrať na klavíri.

Pan Nikdo (2009)

Neuveriteľne chaotický priebeh to malo. A na rozuzlenie človek čakal až do konca. So štipkou predstavivosti a vlastnej domýšľavosti som sa snáď dopracoval k záveru, ktorý mal na mysli scenárista a režisér tohoto snímku.

District 9 (2009)

Neviem, čo sa na tomto ľuďom páči, i keď treba uznať, že niektoré prednosti to zaiste malo- na čele s vizuálnymi efektami. Ale pre mňa len za tri.

Úsvit mrtvých (2004)

No comment. Proste tonto žáner nemusím ani trošičku, ale vždy sa aj tak dám prehovoriť.

Enigma (2001)

Herecky dobré, dejovo už trochu slabšie a do konca to strácalo na tempe na každom jednom kroku. Proste to nebolo to pravé orechové.

Nějak se to komplikuje (2009)

Nejako sa to komplikuje v priebehu celého deja. Akosi sa vytrácala poenta toho všetkého. Herecky to bolo celkom silné a slušné, preto tie tri hviezdy.

Sandokan (1976) (seriál)

Nepáčilo sa mi to, ani keď to bolo prvýkrát v televízore, ale čo sme mali kukať, keď v tej dobe ani nebolo poriadne na čo kukať.