21 gramů (2003)

Dlouho jsem se rozhodoval mezi 4 a 5 hvězdami. Nechal jsem to ustát v hlavě asi 4 dny a zjistil jsem, že naď tim přemyšlim pořád a pořád. Není pochyb, že to byl nejtěžší film, co jsem zatím viděl, ale musel bych se hambou propadnout, kdybych dal jenom 4*. Vážně fámózní snímek. První půlhodinu jsem vůbec nechápal o co jde :)

Zvíře (2001)

Rob Schneider má prostě takový přiblblý filmy - musíte si na to zvyknout. Zvíře nepatří zrovna k jeho nej ale je dobrej - průměrnej. Nejlepší stejně byl Adam Sandler - byl asi 3 sekundy v reklamě v televizi a už byl 1. v závěrečných titulkách :)

Garfield a přátelé (1988) (seriál)

Četl jsem snad všechny komiksy o tlustém, líném a večně nenažraném kocourovi, co vyšli v ČR. I když Garfielda miluju a jeho ftípky taky - mám ho radši na papíře :)

Resident Evil: Zánik (2007)

Nepatřím v fanouškům hororů ani thrillerů, ale nový Resident Evil s podtitulem Zánik byl prostě bomba. Předchozí díly mě nebavily vůbec - ani jeden. Ale vážně se mi líbí, jak má Milla Jovovich, která je v tomhle dílu ještě krásnější než kdy předtím, v každém díle tak sladěné oblečení. Prostě Good Film

Super Size Me (2004)

Je pravda, že když jsem se díval na ty "čísburgry, big meky, hamburgry" tak mi vážně tekly sliny proudem. Ale jak jsem viděl ten bypass žaludku, tak mě to hned přešlo. Je až neuvěřitelné co dokáže každodenní stravování v McDonaldu s vaším tělem. Mám velké štěstí, že ve městě, kde žiju (Hodonín mimochodem) není žádný McDonald. Nejbližší pokud vím je až někde na dálnici, když jedete do Brna :)

Hvězdný prach (2007)

Už se nemůžu dočkat, až za 20 let budu s děckama strojit stromeček a hned po S čerty nejsou žerty půjde Hvězdný prach :) Jsem rád, že se i v dnešní dobu točí pohádky jako je tahle

Absolvent (1967)

Prostě luxusní filmeček. Mladičký Hoffman je parádní. Anne Bancroft taky. Vážně komedie jak má být, dlouho jsem se tak nezasmál. Ani skutečnost, že ve filmu jsou povětšinou slyšet jenom dvě písničky a to The Sound Of Silence a Scarborough Fair nemůže tento film připravit o mých 5 hvězd

Pravá a levá ruka ďábla (1970)

Tihle dva jsou prostě Pravá a levá ruka ďábla. Nemají chybu a mohl bych se na ně koukat pořád a zase znovu :) I kdyby Terence Hill a Bud Spencer hráli v rodinných poutech tak bych se na to koukal :D

Létající Čestmír (1983) (seriál)

Dřív se mi to moc nelíbilo - když jsem to v televizi viděl tak jsem to hned přepínal (možná jenom díl, kdy vlezli jednomu chlápkovi do ucha). Dneska kdž to někde vidím, tak se na to rád kouknu

Král džungle (1997)

George, George, George of the Jungle!!! Tohle je asi první film, na který si pamatuju, že jsem byl v kině :) tehdy se mě to vážně líbilo a vzpomínal jsem na to ještě týden. Když se na to kouknu teď, tak mám trochu smíšené pocity :)