Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Vážně idiotská komedie - kde si ukazujou heteráci svoje přirození a dostávají za to body - vážně uhozený :)

Harry Potter a já (2002) (TV film)

K různým zajímavostem také interview s Rowlingovou, další plus pro fanoušky

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Vážně příjemná romantická komedie pro jakoukoliv dobu. Hugh Grant nepatří k nejvýznamějším hercům filmového plátna, ale na druhou stranu se na jeho filmy moc hezky dívá. Drew Barrymore taky není špatná, ale v tomhle filmu mě nijak nepřekvapila. Je vidět, že si Marc Lawrence vzal Granta už do svého druhého filmu a tenhle se mu povedl mnohem líp

Most do země Terabithia (2007)

Film se hodně srovnává s Narnií, ale pro mě byla Terabithia mnohem větším zážitkem. Annasophia Robb je vážně parádní, líbila se mi tu mnohem víc než v továrně na čokoládu. Vřele doporučuji všem se na tenhle fantasy filmeček podívat

Batman (1989)

Jednička je ze všech batmanů nejlepší, ale proč asi?? Možná režií Tima Burtona?? :D

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Hodnocení je za čtyři jen z jednoho důvodu. Grafické ztvárnějí každého detailu je prostě brilantí. Zvláště bitky. Ale děj a scénář nikoho zvlášť nenadchnou - púokud to není nějaký extra fanoušek FF. Ale pěkně se na to kouká

Instinkt (1999)

Anthony Hopkins je v každém filmu neodolatelný. Jenom když se na něj podíváte tak vám jde zima po zádech