Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Na můj vkus ještě lepší než jednička. A ten konec: nádherný, a vůbec kdo by to byl řek, že může mít nějaký threequel takový úspech diváckých i jiných hodnocení. BOMBA. A to není ani až tak můj typ na animáky.

Top Gun (1986) odpad!

Aspoň že jen tak vysoké hodnocení, kdyby to mělo snad kolem cca 80% picnul bych se, protože na tomhle vůbec nic nevidím.

Ten Největší (2007)

4 *?!, 4*?!, 4*?!, ani bych nečekal že tohle hodnocení kašparovi Schneiderovi dám, tenhle jeho film považuji za jeho nejlepší. Má vtip, není přehnaně slátaný a nevidím v něm stupidní výkony, většina Schneiderových filmů mi příjdou blbé i na oddych, lae tohle stačí alespoň na to, a myslím že by s film zasloužil o něco vyšší hodnocení, po tech všech Schneiderových kravinách.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Nevím proč, ale tohle mi příjde ještě lepší než Pán Prstenů, a sám jsem tu líbost z dokonalosti v kině cítil, a navíc dost dobrý humor. Vtipné. Moc dobrý pro mě film.// viděno 1X 15. Prosince 2012

Hlava státu (2003)

Kravina a ne moc vtipná, ale prostě zbožňuji Rockův drsný humor, ten je pro mě. proto ne odpad! // poprvé viděno 10. Května. 2012

Gran Torino (2008)

Název filmu už může mluvit za onu samou dobrost filmu : ) jestli rozumíte... // viděno 1X 26. Října. 2013

Frajer Luke (1967)

Naprosto dokonalé a dokonale absurdní (vejce...), chlap co se vzpírá bachařům hned poté co se vzepře bachařům a on si tím udělá fanoušky, tohle je prostě... odporně dobré. // viděno 1X 21. Ledna. 2013

Finty Dicka a Jane (2005)

Na film s Carreyem docela zklamání, ne moc vtipné, ale příjemné. A námět mi příjde docela zajímavě netradiční. // viděno 1X 14. Ledna. 2012

Dům za všechny peníze (1986)

Hodně vtipné, asi jako dejme tomu... němé grotesky s dialogy : ) tyhle filmy o obřích domech z karet mám na pobavení dost rád, postupem to ale začne docela nudit.

Guns N' Roses - Don't Cry (1991) (hudební videoklip)

Videoklip?! tohle mi příjde spíš stejně jako November Rain a Estranged jako krtákometrážní film, poetický, krásný, dokonale natočený, a prostě typ klipů, které mám moc rád, škoda, že se tyhle moc netočí. // ZAJÍMAVOSTI: Ve videu se objevuje i zpěvák skupiny Blind Melon Shannon Hoon, který obstarává v písni speciálně doprovodné vokály. // Ve videu hraje i skutečná tehdejší přítelkyně Axla Rose Stephanie Seymour. // Jde o první videoklip, ve kterém se nevyskytuje doprovodný kytarista Izzy Stradlin. V jednom záběru má klávesák Dizzy Reed vzadu na bundě nápis ''Where is Izzy?", v překladu ''Kde je Izzy?''. // Video je jedna z částí trilogie klipů ''Don't Cry'', ''November Rain'' a ''Estranged'', které jsou založeny na povídce ''Without You'' od Dela Jamese. // viděno 2X, poprvé 31. Května. 2013