Dobrodružství Hucka Finna (1993)

V dětství jsem měl ten film moc rád, dnes pro mě žádný zázrak, ale koukatelná oddechovka. Hodí se pro děti.

Dennis - postrach okolí (1993)

Teda, že se tohle vůbec točí, odpad jsem tomu nedal jen proto že jsem taky býval malej.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Já se jen nudil, nevím co kdo tak asi může vidět na ožralovi rozhazující prachy, Mě náhodou ten Polejvka věčně ožralej příjde prostě až protivný a nudný. Amám pocit, že české filmy májí skoro zpravidla nízká hodnocení, pak mě překvapuje, že tohle má 80%. Ušlo mi max tak pár vtipů a to je vše.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Tak moc mě to sice stejně jako předchozí díly nebere, ale náhodou mi to příjde jako nejlepší díl série, nejvtipnější. // poprvé viděno 8. Května. 2010, celkem 2X

Dannyho parťáci (2001)

Nevím proč, ani co na tom vidíte, ale na mě to moc nepůsobí. Moc jsem se prostě nesmál.

Čtvery Vánoce (2008)

Od odpad! to dělí jen pár dobrých forků, jinak kravina za hrob. // Poprvé viděno 16. Prosince. 2012

Drž hubu! (2003)

Slova jsou zbytečný, je to prostě velká sranda a tečka

Cable Guy (1996)

Nejslabší Cerreyovka určitě, ikdyž mě to až tak hrozné ani nepříjde, vlastně je to docela příjemný, když se u komedie tak netlačí na pilu, takže docela fajn. 7/10 // poprvé viděno 14. Dubna. 2012, celkem 4X

Božský Bruce (2003)

Rozhodně jedna z nejlepších Carreyovek, s milionem dobrých vtipů, stojí za shlédnutí.