Green Day - Wake Me Up When September Ends (2005) (hudební videoklip)

Hudební videoklip přesně tak jak má být, takový ten se scénářem. No trochu mi to připomíná GN'R trilogii z Use Your Illusions, takhle by měly hudební klipy vypadat a basta. // ZAJÍMAVOSTI: Video bylo nominované celkem na 5 MTV Awards kategorií ze 4 různých zemí, vyhrálo cenu pro nejlepší mezinárodní video na MTV Awards na Filipínách. // Jedná se druhé video, kde se objevil cestovní kytarista Jason White. První byl klip k písní ''When I Come Around'', kde to bylo poprvé, kdx se objevil v klipu jako člen kapely. // Herci Jaime Bell a Evan Rachel Wood, kteří ve filmu hrají hlavní role, se v roce 2012 vzali a o rok později se jim narodil syn. // viděno 5X

Green Day: Jaded in Chicago (1994) (koncert)

Jo staré dobré časy, které se už nikdy nevrátí, tenhle záznam zobrazující dnes velmi populární kapelu ve starých dobách je prostě nostalgický, a vůbec tak jak ji moc neznáte.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Jeden z nejlepších a nejjvtipnějších seriálů, co znám, což by jeden na seriál z válečného prostředí neřek :), vidět víc dílů, možná bych zařadil do oblíbených. Mon bych to ale dnes nesledoval, protože mě jaksi odrazuje stáří... ale pořád super na to co jsem viděl.

Karcoolka (2005)

Lepší než klasická karkulka.

Green Day: Kulka v bibli (2005) (koncert)

Jediné co bych vytkl jsou některé vynechané písničky, jinak nemá smysl na tom nic komentovat. // ZAJÍMAVOSTI: V originále písně ''Holiday'' jsou slova ''The representative from California has the floor''. Na tomto koncertu Billie Joe slovo ''California'' nahradil slovy ''United Kingdom'' podle země konání koncertu. // Na záznamu jsou vynechány písně ''Jaded'', ''Knowledge'', ''She'', ''Maria'', ''Homecoming'' a ''We Are The Champions'' původně od kapely Queen. // Na koncertu hraje Billie Joe song ''Time Of Your Life'' jako na jednom z mála případů na elektrickou kytaru, většinou a v originále ji hraje na akustickou. // V USA bylo DVD úspěšné a v hitparádě alb ''Billboard 200'' dosáhlo 8. příčky. Prodáno bylo přes 500 000 kopií. // Předskokani byly kapely Jimmy Eat World, Taking Back Sunday a Hard-Fi. // Mezi kapely, které ze stejného místa vydaly do roku 2012 záznam koncertu, jsou Qeeen, Linkin Park, The Prodigy a Sweedish House Mafia. // Dějiště koncertu bylo později vybráno jako jedno ze dvou míst, kde se bude odehrávat děj v hudební videohře ''Green Day: Rock Band''. // viděno 5X

Shrek (2001)

Souhlasím s golfistou, podle mě nejlepší animovaný film všech dob, není jako většina takových dětinských, má i nějaký dospělácký obsah, což se mi na animácích líbí. Hrozná sranda, stejně jako u golfisty je podle mě stejně dobrý, jako hodně hraných.

Manituova bota (2001)

Chvílemi vtipné na tři doby, jindy zase trapné až za kopce, rozhodně stojí za shlédnutí k zasmátí.

Green Day - Stray Heart (2012) (hudební videoklip) odpad!

Celé to vypadá vysloveně trapně a hloupě, a kam se naše trio podělo? // viděno 1X