Shaft (2019)

To víte pane redaktore, to je samá kunda sem kunda tam a já ty Harlemský niggaz vlastně šmakuju - Miloš Zeman 2019. Shaft je pro heterosexuálního bělocha něco jako pořad na Discovery Chanelu o životě v té nejvíc mírumilovnější čtvrti na světě a o tom jak to tam vlastně funguje. Hned první zajímavostí je ta skutečnost, že i každý dítě zde mluví jak veterán z Alcatrazu, kterej každýho černýho snitch fízla prokoukne jak kalhotky v klubu. Další zajímavostí je to, jak je všem u prdele že je Harlem takovej Donbas kde je střelba na denním pořádku, bejt zdravotní sestra v místní čtvrti musí bejt deal století. Ale čert to vem. Sharf je naprosto skvělý hlavně z toho důvodu, že si stejně jako v Nevyhrožuj dělá z té Niggaz kultury sám srandu a kolikrát to vtipně přehání. 5 MOTHERFUCKERS z 5

Cyberpunk: Edgerunners (2022) (seriál)

Bejt normální slušnej vozembouch ve městě kde je normální bejt kriminálník je těžce nahovno. Nejen že s váma každej vyjebává při každý příležitosti, ale především denno denně koštujete ten úžasnej korporátní pokrm bizárna. Nedá se tak divit tomu, že ti internetoví no-lifeři závislý na iluzi cool života našli jinou cestu jak se stát místním macho lakatošem. Kybernetický augmentace teď prostě řeší všechno. Umíte hovno? Kupte si chip. Řve na vás stará že to stojí v posteli za hovno? Kupte si samicodrtič 3000. Night City je totiž místem neomezených možností, kde jedinou roli hrajou prachy. Ale dejte bacha na ty plastiky, jinak dopadnete jak napnutý hollywoodský herečky po 70tce a ještě vám z toho hrábne tak silně, že zmasakrujete celý svý okolí. Cyberpunk: Edgerunners je totiž skvělou jízdou, která vás zanese do excelentně ujetého světa, ve kterém si každý chce urvat ten největší kus pro sebe. 5 kyberpsychoušů z 5

K jezeru - Série 2 (2022) (série)

Kurde to je až k neuvěření jaky masterpiece tohle je. O to víc se člověk diví tomu, že se jedná o Ruskou produkci, která si dovolí prstíkem ukázat na režim a říct velký špatný. Druhá serie To the Lake má sice pomalejší rozjezd, avšak ten vlak co se pak rozjede (hupz spoiler) jen nabírá na rychlosti a jestli si to něco zaslouží, tak další serii.

Pán prstenů: Prsteny moci - Na moři (2022) (epizoda)

Tož nám do světa pána prsťáka vyrazila Šťabajzna Galaklátidel a jako správně jeblá feministka si řekla že bude honit svýho vysněnýho Playboye až na konec světa. Neska by sme tomu řekli stalking, ale u Šťabajzny je to lov na každýho exouše, kterej se nechce nechat zrovnoprávnit. Vono se jí nedá divit, když každej muskulární zástupce ušáků vypadá jak přihřátej teplomet vyznávající značku péče o vlasy Schauma. Už když u toho brutálního bukake znásilňování Tolkienova díla jsme. Nemůžeme zapomenout na kambuchu ušáka, zástupce Woke Elfů, nebo černokrémáky v podobě hobitů, trpaslíků a bůh ví čeho ještě. Tu rozmrdanou prdel musí Tolkien cejtit v rakvi i po letech, protože to co se tady odehrálo se nedá ani rovnat s těma prasárnama co se děly na Epsteinově ostrovu. Jediný štěstí je to, že vejlet do středozemě vypadá skutečně dobře a není to přeprasená CGI kokotina low-endových efektů, ze kterých by se poblili i tvůrci Mafie před dvaceti rokama. Vona i ta atmoška je celkem oukej a i ty zástupci Woke Elfů a všehocosi hrajou díky bohu dobře, ale to neznamená že se při tom necejtíte jako po kopačce do vajclí. Příběh Šťabajzny Galaklátidel se tedy ubírá směrem za zástupcem hnusného muskulárního druhu jménem člověk-muž, kterej se je snad dost chytrej natolik, aby věděl že do crazy wones se to fakt nestrká, ani v nouzi kdesi uprostřed moře. Tři Prstění z Pěti

Fullmetal Alchemist – pomsta Scara (2022)

Prokletí filmových adaptací populárních manga předloh pokračuje. Pokračování filmového Fullmetal Alchemist trpí stejným problémem jako jednička a tím je kontinuita celého příběhu a jednotlivé až přespříliš dlouhé skoky v ději, které běžný divák nepochopí. Vizuál se samosebou opět povedl, byť místy jde vidět kde se šetřilo a místy je to vyložené odfláknutý tak moc, že by to zvládl prvňák v malování líp. Ona ani ta vyložené přesypaná plejáda postav nedokáže utáhnout celý děrovaný příběh, byť se casting opravdu povedl (ehm teda až na Armstronga, který je fakt k smíchu). Kdyby se tvůrci nebáli jít vlastní cestou a pár maličkostí poupravit, nic zlého by se nestalo, jelikož ten silný důraz na původní mangu je kolikrát ke škodě. Tři alchemisti z pěti.

Tekken: Bloodline (2022) (seriál)

A kdo si dneska pickne Eddieho nebo Christie je nekonečná KUNDA! zařval jeden z účastníků noční párty přes celý lokal během nabíhajících titulků legendární hry na Playstationu. Tekken je takovou tou hrou o jejímž lore si nějak myslíte že víte, ale ve skutečnosti pohromadě žádné ofiko info není. Nejedna společnost se snažila dát dohromady film či seriál na motivy této legendární hry, avšak naprosto každý pohořel a v závěru jsme tu měli jen ryze odpadní produkci. U Bloodline si konečně tvůrci uvědomili že fan service jde udělat jinak a místo toho se zaměřeli na čistý příběh jedné postavy. A víte co? Ono to tentokrát fakt funguje. 4 flákance z 5

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Je mi jedno že je to natočený jako film pro úplný retardy. Zasmál jsem se a to bohatě stačilo.

Na seznamu smrti (2022) (seriál)

To je tak když někdo s mozkem švihne do mixéru Americkýho Snipera a Agenta bez Minulosti, chvilku vám to vrčí a najednou vám to vyplivne mixáž o který jste nikdy ani nesnili. Ty zlý kravaťáci z korporátu si řekli že prostě budou zase dělat bordel a tentokrát si namažou na chleba odnož těch nejvostřejších pastelek americký armády. Jenže vona jedna ta pastelka je vostrá jak samotnej Chuck Norris a jen tak se sebou vyjebat nenechá, obzvlášť po zjištění že mu nějakej kancelářskej retard nechal odpravit rodinu. James Reece proto rozjíždí soukromou vendetu proti všem těm patlalům s jediným cílem, nikdo nezůstane na živu. Opravdu silný feeling v duchu Jasona Bourna spojeného s drsnou milspec odnoží Americkýho snipera funguje na jedničku. Amazon díky tomu doručil story na kterou se jen tak nezapomíná a kvalitu opět povýšil o pár levelů nahoru.

Bullet Train (2022)

Zajet si do Japonska jako do země neutuchajícího klidu se zdá jako perfektní nápad, obzvlášť v případě kdy jste se několik let rozváděli se svojí buchtou který z toho všelijakýho dárcomrdovství jeblo natolik, že si nechala uříznout i kozy a prohlásila se za královnu biomatek. Není proto nad lepší nápad než vzít nějakou tu boční prácičku a snažit při ní o rozšíření svýho zenovýho klidu na všechny v okolí. Jenže to v tu chvíli netušíte kolik věcí se může posrat a kolik životních failů se může stát během jedný jediný cesty Shinkanzenem. Bullet Train je naprosto excelentní večerní zábava s plejádou správně ujetých charakterů jejichž osudy se navzájem pojí tak moc, že dochází k jedné komické situaci za druhou. Pět nájemných vrahů z pěti.

Sandman (2022) (seriál)

Bejt bohem snů ve světě kde se navzájem píchá stejný pohlaví musí bejt děsně nahovno. Nejen že se vám statisticky raketově dolů zužují klienti díky nedostatku nových zákazníků v podobě dětí, ale především vás ty zvrhlý úchylárny po čase přestanou bavit. Není se čemu divit, že to váš výtvor v podobě noční můry taky nesnese a vydá se do světa živých vypíchat oči všem těm různobarevnejm retardům hlásající mír a lásku. Bejt majitelem léku na AIDS musí v tomhle světě bejt děsný terno. The Sandman mohl být nový hit a další silná značka LGBTVflixu, ale nebude a víte proč? Protože místo důrazu na místy excelentní temnou atmosféru spojenou se skvěle vybranou hlavní postavou tu máme pár dílů co se točí kolem děje a 90% agresivní propagandy o homokládách, což působí na diváka zcela opačným dojmem a pak takové dílo začnete nesnášet. Srát přece na skvělou scénu kdy Sandman odsoudí syna svého věznitele a celé to silně odkazuje na Death Note. Srát na souboj důvtipu proti Luciferovi. Srát na naprosto úžasný šestý díl, který je adaptací povídky Vlak do pekla. Ne, prostě jebnem divákovi do ksichtu křížící se péra a vlhký nůžky a bude! Go Woke Get Broke. P.S. především pro existence trpící na krvácející konečník v podobě komentů že jsou všichni homofobní, každé dílo se hodnotí jako celek, nikdy se nehodnotí jen pasáže.