Riskni to s Polly (2004)

Ach jo, jak jen to ta holka dělá, že mě vždycky dostane. Já tu Jennifer zbožňuju... No pokud bych to měl hodnotit objektivně, tak to po parádním výkonu Bena Stillera byla průměrná komedie s velice dobrou myšlenkou. Život se nedá naplánovat a nejlepší je užívat si a nechat se unášet na vlnách života a nesnažit se plavat proti nim. Nakonec to tak stejně dopadne tak jak má i přes pár chybných svateb. Budu spontánní a risku to na 90%.

Hypnotizér (2012)

Moc mě to nechytlo ani v ničem nezaujalo. Nedokázal jsem to ani dokoukat, ale viděl jsem půlku a ta mi stačila. Bohužel.

Zkažená mládež (2007)

Jsem ohromen. Nevím, jestli v dobrém nebo spíše špatném. Nicméně jsem ohromen. Byl to velice silný zážitek. Myslím si, že každý, kdo se do příběhu vžil musel cítit velice silné emoce. Bylo to o přátelství? Ne, myslím si, že to bylo o sdílené bolesti. Vůbec si nedovedu představit, že by se to stalo v mé přítomnosti. Na začátku jsem si říkal, že bych tam chtěl být a pomoci Josefovi, ale proti přesile (5 na 1) bych toho asi moc nezvládl... Nakonec jsem byl rád, že jsem tam nebyl, protože nevím, jestli bych něco takového jako přestřelku v jídelně někdy rozdýchal.

jOBS (2013)

Myslím si, že to je zajímavé a poutavé zachycení událostí týkajících se Steva Jobse a Applu.

Kokosy na sněhu (1993)

Nevěděl jsem, co mám od názvu čekat. Pak přišel začátek a já nic absolutně nechápal, ale pak to pokračovalo dál a dál až do konce, který jsem čekal. Stejně mě to ovšem dojalo k slzám... Nebyl to dokonalý film, ale doporučuji. 90%

Dostaňte agenta Smarta (2008)

No tak zaprvé - nevěděl jsem, že může někdo mít větší kecy než já a za druhé si myslím, že tady máme konkurenta Mr. Beana až na to, že mluví... Jedná se o akční komedii, u které jsem se bavil od začátku až do konce. Smál jsem se a smál. Občas mě popadaly takové záchvaty smíchu, že jsem se válel po zemi. Proto musím naprosto neobjektivně dát 90%.

Karcoolka (2005)

Jedna z největších kravin, které znám. Navíc je to ještě parodie na pohádku...