Jak ukrást nevěstu (2008)

Romantická komedie, kde nic nepřekvapí a ráda bych napsala, že ani nic neurazí, ale hrozně mi vadil ten skot a celá ta jeho rodina. Díky alespoň za sympatického Patricka Dempseyho.

Bez kalhot (2012)

Průměrný film, s nijak záživnými dialogy či hereckými výkony. Ale z pohledu ženského, ty 3* musím dát za příjemnou podívanou na vypracované zadnice všech hlavních představitelů.

Střelba na psy (2005)

Velice silný film. Oproti Hotelu Rwanda, který pojednává o stejné události roku 1994 ve Rwandě, na mě Shooting dogs působí živěji, realističtěji, ne hollywoodsky.

Drž hubu! (2003)

Gérard Depardieu byl v roli blázna skvělý. Jednu hvězdičku dolů za přeslazený závěr.

Oui, šéfe! (2012)

Mám ráda jídlo, filmy o jídle a tenhle mi navíc připadl i místy vtipný, hlavně ze začátku než začala honička za objevením molekulární gastronomie,

Nedotknutelní (2011)

Pokud bych se ocitla v roli Philippa, byla bych ráda, kdyby se ke mě alespoň někdo choval jako Driss. Hezká, vtipná komedie.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Nick Naylor by mě nejspíš dokázal přimět, ať aspoň zkusím, jak cigareta chutná, nebýt kuřačka a dávno před shlédnutím filmu, to vědět.