Čtyři slunce (2012)

Filmy Bohdana Slámy mě baví, ale tento jsem vůbec nepobrala. Roden jako šaman,magor nebo co byl zač? Znovu to rozhodně vidět nemusím. Taky už by češi mohli začít točit trochu jiné filmy než o tom, jak se máme přehnaně špatně, pereme v neckách, nosíme věci ze sekáče, bydlíme v jedné místnosti..

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Škoda, že už jsem shlédla všechny série.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Miluji jídlo a pokud Pohlreich dokáže, že se alespoň v části českých restaurací zlepší úroveň a kvalita jídla, tak mu fandím a je mi jedno, jak moc u toho nadává, kterej kuchař při práci nenadává.

Holy Motors (2012)

Pustit si to doma, po chvíli bych to nejspíš vypnula, ale protože jsem si na to zašla do kina, zůstala jsem až do konce a jsem ráda, že jsem Holy Motors viděla. Při některých scénách mi doslova padala brada, na jiné jsem zas koukala přes prsty, ale právě proto se mi film líbil, originální téma, úžasná harmonika.

Mejdan v Las Vegas (2008)

Ze začátku jsem této komedii velké šance nedávala, když jsem si přečetla obsazení, ale musím říct, že jsem se vážně nasmála. Čekala jsem klasickou romanťárnu bez špetky vtipu, ale soužití dvou lidí, co se nemůžou vystát a vzájemně si dělaj naschvály, aby jeden z nich polevil, mě nutilo smát se. A klasickej předvídatelnej konec? No a co? To už by ani nemohla být americká romantická komedie, kdyby to happy end nemělo a tentokrát mi to ani nevadilo.

Blbec k večeři (1998)

Výborná francouzská komedie, ale pokud někoho takového znáte i v reálném životě, zas až taková sranda to není.

Holky na hlídání (2007)

Zajímavé téma ke zpracování, ale Katherine Waterston v hlavní roli byla absolutně špatná volba.

Jedině ona (2010)

Romantickou komedii z basketbalového prostředí, kde je teda od začátku jasné, jak to dopadne (ale kde ne že?) jsem si vybrala kvůli Queen Latifah a dobře jsem se bavila a navíc jsem se asi zamilovala do úsměvu Commona :-)

SuperStar 2013 (2013) (pořad)

Nejslabší ročník pěvecké soutěže vůbec. Porota je absolutně trapná, bez vtipu, bez nározu, možná i bez sluchu. Byly odvysílány všechny castingové díly a nikdo mě nezaujal. Věřím, že někteří zpívat umí, ale asi už je to přebrané, nebo novou na hov*o sestříhané.Jednu hvězdu za to, že nám to krátí chvíli na večerní směně v práci.

Krásná pokojská (2002)

Absolutně debilní rozhovory. Doprovodný program k žehlení, možná.