Osudové léto (2002)

Pohodová romanťárna o kámoškách ze surfařského prostředí. Těším se na léto, na vlny.

S tím nic nenaděláš (2011)

L!fe Happens bylo pro mě příjemným překvapením se sladkým happy endem. Trochu ujeté kámošky, ale to je v Americe asi normální.

Co ty jsi za číslo? (2011)

U které romantické komedie není jasné jak to dopadne?? Já jsem se bavila a musím říct, že poprvé jsem se zamyslela nad tím jaké je moje číslo. Takže svoji myšlenku mi to předalo.

Báječný svět shopaholiků (2009)

Na film jsem se těšila, přestože jsem od dějové linie moc nečekala, miluji módu a nakupování. Styl hlavní hrdinky mě moc nebavil, přesto tam bylo pár kousků, co mě zaujaly, takže ty 2 hvězdy spíše než za zpracování dávám za několiko párů botů a kabátků, co jsem si vybrala.

Vrtěti ženou (2011)

Historická romanťárna s pár vtipnými momenty ,která nás nechá zlehka nakouknout na počátky boje o rovnoprávnost žen a zboření mýtu histerie pomocí masažního strojku. Nebylo to špatné, oddychovka.

Rebelka (2012)

Hezká pohádka, sympatická hlavní hrdinka.

Ať vejde ten pravý (2008)

Výborné zpracování upíří tématiky, které se odehrává v sněhově bílém Stockohlmu. Žádné hollywoodské přehrávání, dobrá hudba, atmosféra, zajímavé pojetí v podání dětského příběhu o mladé krvelačné upírce a jejím šikanovaném kamarádovi.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Dala jsem původně tři hvězdy, ale zvedám po shlédnutí sérií s Ashtonem Kutcherem, překvapivě mě baví víc jako Carlie Sheen. Určitě nepopírám, že Charlie je klasik, ale Asthon jako dospělé děcko, tomu vdechl úplně jiný nádech, a taky Jake jako puberťák... super.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Když na prima love skončí poslední řada, pustí hnedka znovu první a já jsem za to ráda. Na tyto 4 dámy a Carrien šatník můžu koukat pořád dokola.