Yes Man (2008)

Proč ne? Jim Carrey mě pobavil.

Doba ledová (2002)

Jeden z nejlepších animáků, ale musím přiznat, že mě na něj nalákala veverka, která mu dělala v kinech reklamu dávnou před premiérou.

Kdo hulí, ten umí (2001)

Za střízliva rozhodně ne, ale pokud si trochu mozek ovlivnit necháte, tak se celkem dobře pobavíte.

Polski film (2012)

Říkala jsem si, že tahle čtverka musí být zárukou kvality a rozhodně nezklamali, film byl originální, vtipný. A hudba mé oblíbené brněnské kapely Midilidi byla už jen třešničkou na dortu.

Samotáři (2000)

"To je skvěla muzika,ty vole co to je za muziku?-To je státní hymna ty vole." - Alespoň jednou ročně se najde den ve společnosti přátel, kdy si Samotáře pustím a ani netřeba mít zapnutý zvuk :-) Výbornej relax.

Volver (2006)

Pro mě asi nejslabší kousek, co jsem od Almodóvara viděla, ale přesto nemůžu říct, že by se mi film nelíbil. Možná jsem zaujatá proti Penelope, možná až moc komedie na můj vkus, co se týče Almodóvara.

Mluv s ní (2002)

Mé první setkání s Pedrem Almódovarem bylo pro mě ohromující. Zpočátku jsem moc nerozumněla o co mu jde, protože mi tehdy nebylo ani 15let, ale film mě dostal svojí syrovostí a teď už pro mě tak typickou tématikou.

Vše o mé matce (1999)

Pokud se chcete podívat na originálně zpracované tabu téma, tak Almódovar je rozhodně zárukou skvělého filmu. A u filmu Todo sobre mi madre rozhodně opět nezklamal.

Karamazovi (2008)

Velmi originální propejení divadla a filmu. Divadelní linie je naprosto ohromující, stejně jako skvělé výkony herců, mužskou část herců znám, ale velkým překvapením pro mě byly Lenka Krobotová a rozhodně Michaela Budinková, kterou jsem zahlédla jen v reklamě na Ulici. "Reálný" děj kolem představení mě nebavil tolik jako představení samotné, ale přesto musím dát plný počet.

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Já se u toho i nasmála, nevím, co pořád všichni čekaj od komerčních televizních pořadů, je jasné, že nic inteligentního to nebude, a ve všední den v hlavním vysílacím čase, kdy dávaj buď ordinaci, poštu pro tebe, nebo něco podobně dementního, tohle byla v celku příjemná změna, není to na pravidelné sledování, ale když už to v tý televizi je a nemám nic jiného na práci, tak se na to klidně podívám.