Temné stíny (2012)

Miluji tvorbu Tima Burtona, ale jak už bylo řečeno, tenhle film v závěru doslova zhořel. Nic méně, pár vtipných scén jsem si tam našla a Johny Depp a Helena Bonham Carter byli jako vždy skvělíPro mě konečně dobře pojaté upíří téma po všech těch Twilight ságách.

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Krásné, milé, dojemné. Sparkyho bych jako mazlíčka brala hned, propracovaný do detailu, stejně jako ostatní postavičky. Škoda jen toho divného mutujícího závěru.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Nevím no, k této "komedii" jsem se vrátila po letech a musím říct, že mi to přišlo trapné, nudné a už vůbec ne vtipné. Po 20minutách, kdy se začal hledat onen slavný převaděč spojitosti, jsem se radši otočila na druhý bok a vcelku dobře se prospala.

Interstate 60 (2002)

Příjemné překvapení, road movie s vtipnými dialogy. Milá komedie.

Black Books (2000) (seriál)

Miluji britský humor. Výborný seriál.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Výborný seriál, vtipné dialogy, Rajeshuv přízvuk, baví mě i styl oblékání, každého z nich. Pozdější série, kde si Penny udělá nejlepší kámošky z Bernadette a Amy jsou ještě lepší. A když už Sheldon konečně prohlásil, že možná někdy v budoucnu bude mít fyzický kontakt s Amy, nemůžu se pokaždé dočkat nového dílu :-) Vážně seriál u kterého se nahlas zasměju.

Kameňák (2003) odpad!

Zas a znova bude dnes televize Nova vysílat klenot české kinematografie. Nevím proč, dala jsem zprve jednu hvězdu, ruším, je to nekoukatelný, neuvěřitelně trapný a jestli jsem se někdy použitým vtipům zasmála, vím, že už se jim znovu nezasměju, tak mi to pan Troška dokázal zprotivit. Nikdo z herců nepředvedl ani špetku herectví, vtipy jsou odříkané, že i čtení návodu k nové pračce zní lépe. Hrůza, děs.

Nenávist (2004) odpad!

Dočetla jsem se tu, že to má zajímavý konec, ale tak mě to nudilo, že jsem to v půlce vypla a i tu první polovinu jsem prokocela s kamarády, se kterými jsem film sledovala.