Vdaná snoubenka (2008)

Nemůžu si pomoct, ale prostě mám pro romantické komedie slabost a pokud mají originální námět což už je dnes skoro nemožné a přeci jen se jedna jediná najde nemůžu hodnotit jinak. Navíc výtečné herecké obsazení a vtipnost.. Je to velice příjemná romantika.

Americký zločin (2007)

Silný film o pravdivém případu. Už, když jsem o něm četla... prostě hrůza nic pro slabé povahy, film je trošku upravený, realita byla nejspíše podle zdrojů ještě mnohem horší. Přesto opravdu dobře natočené, až na jednu scénu, která byla dost divná nemám k filmu výhrady. Ačkoliv nezařadila bych to mezi film, na který se dá často koukat. Některé scény a to nejsem žádná slabá povaha mi zvedali žaludek a málem jsem se neubránila slzám. Je smutné, že se něco takového dělo a tolik lidí, kteří o tom věděli neřekli ani slovo mohli ušetřit jeden nevinný život.

Dokonalý Spiderman (2012) (seriál)

Nemůžu si pomoct, ale tenhle Spidey mě prostě baví, nejdřív jsem si říkala: Co to sakra je?! No nakonec, když jsem se do toho zakoukala dost mě to pobavilo. Jistě je to dětský seriál, ale proč ne. Navíc Spidey jako Chibík mě prostě dostává :D

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Po shlednutí dalších epizod svůj názor přehodnocuji, konečně až na stále pár chyb a místami trochu přehnanéjednání či postavy, hlavně postava šéfa 1.oddělení, se na to dá koukat, případy jsou zajímavé a asi největší sympatie si u mě získal vyšetřovatel v podání Bolka Polívky. No uvidíme, co ještě dál tato česká kriminálka přinese, doufám, že to bude jen a jen lepší.

Zlatý věk formule 1 (2013)

Tento dokument určitě nepatří mezi nudné a nezáživné. Formule se stali mojí velkou vášní a láskou a ráda se o jejich zajímavé historii dozvídám, co nejvíc. A není toho zrovna málo, co vám tento dokument nabídne. Komentáře už bývalých či současných jezdců podpořené příjemným hudebním doprovodem, životními příběhy jezdců, historií toho všeho, i nebezpečí, které podstupovali a stále jistým způsobem podstupují. Jediné, co mě dá se říct sklamalo, byla ke konci přílišná unáhlenost. Je mi jasné, že, aby bylo vše obsáhlé zabralo by to více než 111 minut přesto mě zarazilo, jak se od Jamese Hunta a Nikiho Laudy rychle přesunuli k Sennovi a tak něják zkratkovitě dokument ukončili. Škoda, že nebyli zmíněni někteří neméně významní jezdci i pár nezmíněných, kteří za formule položili život. Určitě doporučuji všem fanouškům i těm, kteří se chtějí dozvědět, co nejvíce informací.

Jonesovi (2009)

Oceňuji originální nápad, ale komedii si představuji trochu jinak, aspoň tak to bylo nabízeno jistou televizí. Film je totiž něco mezi drama, hodně málo komedii a romantikou, té tam taky nebylo moc, ale jinak vcelku obstojný film.

Květ pouště (2009)

Od filmu jsem moc neočekávala a tak mě překvapil. Jako jeden z mála filmů mě opravdu vzal za srdce. Jedná se o poutavý příběh somálské dívky, která se rozhodla radši utéct než si vzít starého muže, který měl ještě další manželky a utekla tak od své rodiny. Ačkoliv jí to stálo dost úsilí a bolesti, dostala se až do Londýna, naučila se řeč a stala se modelkou, která bojuje za lidská práva. Je to smutný příběh, ale nádherný. O vážných věcech, které se bohužel stále dějí a způsobují bolest mladým dívkám.

Top Gear USA (2010) (pořad) odpad!

Možná mi nepřísluší hodnotit, když jsem nevydržela nikdy celou epizodu, ale později už jsem se jim začala vyhýbat kdykoliv jsem je zahlédla v televizi. Prostě nuda, nezáživná nuda, která pro mě nemá nějak čím zaujmout.

Pomáda (1978)

Pomáda je moje srdcovka, film, který jen tak neomrzí a budu ho mít v srdci napořád :)

Po přečtení spalte (2008)

Od tohohle filmu jsem čekala víc a to možná byl kámen úrazu. Kdyby nebyli moje očekávání vysoké možná by mě tento snímek zaujal nebo víc pobavil. Bohužel ani Pitt, který byl skvělý to nezachránil. Některé scény mi přišli zbytečné a celková atmosféra filmu byla divná, jakoby tmu všemu něco chybělo.