Upíří deníky (2009) (seriál)

Začátek se mi docela líbil. Upíři mnohem lepší než byli ztvárněni např. ve Stmívání. Také se zde projevil velice talentovaný Ian Somerhalder, kterého jsem si v roli záporáka oblíbila mnohem víc než klaďase Paula Wesleyho. Přesto po první sérii, se mi zdál seriál, trochu nudný a nezáživný, ačkoliv hodnotím jen podle toho, je možné, že další série jsou lepší.

Partička (2011) (pořad)

V česku jeden z mála převzatých pořádů, který se opravdu vyvedl. Musím přiznat, že před partičkou jsem WLIIA neviděla, a narazila na něj až později, možná proto jsem nesrovnávala a prostě si to jen užívala. Jsou díly, kdy se směju od začátku dokonce a některé, ne uplně vyvedené, kdy se usměju nebo zasměju jen při jedné nebo dvou hrách. Jistě neni to jako předloha, ale je to originální, vtipné a skvěle obsazené tak co víc chtít.

VyVolení (2005) (pořad)

Aspoň snaha se cení, i když to nikdy nebude jako v cizině, dá se na to koukat. Jediné co mi vadí jsou neustálé zásahy a pozměňování pravidel, stejně tak poměrně okaté nadržování určitým členům od Pergnerové. A i když si řeknu, že se na to už nepodívám, prostě to udělám, je příjemné na chvíli vypnout a občas se i bavit ačkoliv poslední řada, zřejmě o pojmu bavit lidi a dělat show má poměrně zkreslené představy.

Šípková Růženka (2011) odpad!

Nemůžu si pomoct, ale tahle rádoby umělecká hovadina mě ani trochu nezaujala. Absolutně nezáživná, nemastná neslaná. Nejdřív sem si říkala, třeba se to časem trochu rozjede a vůbec ne. Nechápu jak jsem to zvládla dokoukat dokonce, protože už rozhovory na posteli zatímco hlavní postava spí, byli tak nudné až uspavající a naprosto k ničemu.

Létat jako pták (1984)

Napínavé drama, které vás nepustí od obrazovky dokud ho nezhlédnete celé se spoustou usměvných situacích, které Al a Birdy zažili spolu než propukla válka. Je to smutný psychologický příběh, o přátelství, o tom jak Birdy nezapadal do společnosti, protože toužil létat. A o tom jaké následky má válka, na citlivou duši. Musím říct, že mě tento film ohromil. Netušila jsem, že se mi tak zalíbí, ale bylo tomu tak. Ačkoliv Nicolase Cage nemusím, tady mě ohromil i on, jakožto nejlepší přítel, který udělá všechno proto, aby jeho kamarád znovu mluvil a nemusel zůstat zavřený v "kleci" . A pak, ten konec, jistě čekáte to co v každém takovém snímku, ale nakonec jste příjemně překvapeni.

Pán času - Vánoční invaze (2005) (epizoda)

Jeden z mých nejolíbenějších speciálu. Nejdřív jsem si říkala jak přežiju doctorovu regeneraci z devítky na desítku, ale Tennanta jsem si naprosto zamilovala. Vůbec mi nevadilo, že půlku nebo třičtvrtinu dílu prospal, kdykoliv se probral perlil nelze ohodnotit méně než 5ti hvězdičkami.

Maniak (2012)

Film na který jsem se těšila, ale furt odkládala jeho shlednutí a pak... Byla to směsice sklamání a pocitu naprostého užasu. Zaujalo mě jakým stylem je film točený, mám pocit, že to bylo poprvé co jsem mohla vidět příběh očima vraha. Mnohem víc byli znechucující vražedné scény, než když se díváte jako někdo nezučastněný, i když některé scény by si mohli filmaři s klidem odpustit(např. scéna se zvracením). Občas mi přišel film dlouhý a rozvláčný, ale pak to nahradila akce (samozřejmě hodná filmu o sériovém vrahovi), V závěru se mi to zdá jako velice dobrý film podpořený skvělým soundtrackem, který je správně psycho.

Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ (2013) (pořad)

Možná, kdyby na rozjezd nevařila spolu s hlaškami nabitým Zdendou Kostková, která si hraje na uplnou blbku (nebo jí je težko říct) ale rovnou vařil Etzler, což mě tak o 90 procent víc pobavilo. Vypadalo by to celé líp. Jinak je to originální, trochu zvláštní ty živé vstupy přes hroznou webku, či co, ale proč ne. Pořad, který zaplní sobotní večer pokud nemáte na co koukat a navodí chutě.

Baba na zabití (2003)

Poměrně přijemná komedie, i když by podle mě by šla trochu inteligentněji.