Modrý tygr (2012)

Jedna hvězda za pěkné grafické zpracování. Jinak děs a hrůza pořád se dívím, že jsem u tohoto filmu vydržela celých 90 minut. Touha přepnout už po 30ti minutách byla překonána, přesto se tento film rovná mučení. Nevím jak je to u malých dětí (a tím myslím ty hodně malé děti, co sotva sedí), ale aby největším tahákem byl sice hezký tygr, ale nic jiného není moc dobrá myšlenka. Scénář pokulhával, to mísení dob mezi modernou a 60-80lety mi doslova pilo krev, ačkoliv se autor asi snažil vymyslet uplně nové universum, tohle byla hrůza. Postsynchron o tom snad ani nebudu mluvit, to by byla kapitola sama o sobě.

Sebemilenec (2013) (TV film)

Chtěla jsem dát nižší hodnocení, ale musím uznat, že bohužel takovéhle příběhy existují. Zřejmě tento snímek vidím z trochu jiného úhlu protože znám holky, které se nechají ovládnout a uplně zničit, jenže nechtějí zůstat sami. Jediné v co jsem tak něják doufala byl štastný konec. I když tyto příběhy většinou štastně nekončí. Nejlepší z celého snímku byla jednoznačně Stašová. Jinak to byl až trapně předvídatelný příběh, možná až moc dlouhý.

Pod jednou střechou (2010)

Jsem velkým příznivcem romantických filmů, kde jsou jedny z hlavních postav i malé dětí. A pod jednou střechou je podle mě příjemný romanticko-rodinný film, který nesklame ani nenadchne ničím zvláštím.

Kvaska (2007)

Myslím, že hodnotit film záporně jen kvůli averzi k panu Landovi je hloupost. Ale uznávám, že někomu kdo neni příznivcem jeho hudby, nebo muzikálů, které pomohl stvořit nebo stvořil, zřejmě Kvaska nebude po chuti. No pokud mám hodnotit já sama, hodnotím velmi kladně. Kvaska je jeden z mých poměrně dost oblíbených filmů, které mají zajímavý příběh. Je to zase trochu něco jiného a myslím, že na Česko je to dost kvalitní film s dobrým obsazením.

Croodsovi (2013)

Neustále se tvoří nové a nové animáky, které už se spíše vykradají a jejich příběh nebývá moc propracovaný nebo je neustále se opakující. Croodsovi mě, ale náramě potěšili a překvapili. Je to zase něco nového, se super příběhem i krásně propracované.

Santiniho jazyk (2011) (TV film)

Způsob jakým byl film zfilmován se mi vcelku líbil, ale scénář silně pokulhával. Spousta nelogických věcí, proložena nudnými scénami. Hlavní záporný hrdina se bohužel drží toho, že jeho jméno už o něm cosi vypovídá. No pokud bych si chtěla vychutnat podobný český snímek, tento už si znovu určitě nepustím.

PanMáma (2013) (seriál) odpad!

Už, když běžela první upoutávka říkala jsem si, že to bude hovadina. Přesto jsem se na první díl podívala a celých 26 minut mi přišlo dlouhých jako hodina. Nezáživné plky, slabé vtipy, kanální humor, typická tv ho*na, která neumí už nic jiného produkovat a každou předlohu z ciziny zničí. Občas jsem v televizi náhodou narazila i na další díly, ale dívat se na to se rovná mučení. Nejvíce mě, ale opravdu zklamal pan Šteindler, který pro mě byl vždycky herec, který se upisoval k těm kvalitnějším kouskům. A ani tuhle s prominutím sra*ku nedokáže pozvednout.

Madisonské mosty (1995)

Krásný romantický příběh s dojemným koncem. Přesto mi přišel místy až moc dlouhý na můj vkus.

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Silný, ale krásný smutný příběh, který mě jakožto majitele psího domacího mazlíčka vzal za srdce. Burtonovo zpracování miluju, jeho osobitý styl je prostě užasný stejně jako u Ukradených vánoc nebo Mrtvé nevěsty, tohle mi prostě sedne takže komu se líbili tyto dva předchozí filmy tento je jasnou volbou.

Kdopak to mluví (1989)

Film, který mě nikdy neomrzí, někomu se líbit nemusí, ale mě pokaždé rozesmějou Mikeyho hlášky. Herecké obsazení je užasné i soundtrack, prostě to nemá chybu.