Život není krásný (2008) (amatérský film)

Nádhera... Kozí chlup a romský slang mě rozsekal:-)

Jehovova pomsta (2010) (amatérský film)

Cokoliv bych k tomuhle skvostu napsal, by bylo jen trapné nic nesahající Jehovově pomstě ani po kapříka. Jeden z nejlepších filmů vůbec:-)

Pařba na třetí (2013) odpad!

Kriste-jehovo! To byla ale píčovina! Fakt jsem se u toho málem posral, ovšem ne smíchy, ale strachy - že by to snad mohlo mít ještě pokračování.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Nůůůůůdááááááá. Vyliž potřísněnej krví sestřeluje vrtulníky autama, kulky se s jiskrama odráží od skla auta a hackeři se vyznačují zuřivým klepáním na klávesnici, nepoužíváním myši a už vůbec nečekají na nějakou odezvu počítače. Zkrátka dvouhvězdičková klasika...

Červený stan (1969) odpad!

Jak z bezvadnýho námětu udělat totální a naprostou hrůzu? Nechte to natočit sověty a taliány... Opravdu nechápu, proč polovinu filmu tam všichni vysedávají kousek od kolosea a tváří se "dramaticky". Jestli ten Nobileho snovej výlet opravdu byl nutnej, tak bych ho přežil třeba pár minut, ale půlka filmu?! Samostatná kapitola jsou pak "triky", zvlášť mě zaujala scéna se "Zastřeleným" ledním medvědem. A proč že jsem se na to vůbec díval? No chtěl jsem se o té události dozvědět víc, namísto toho jsem shlédnul bezbřehou sračku kde se autoři s nějakou realitou fakt nepárali. FUJ!

Poslední obrněný vlak (2006)

Děsná hovadina která si snad ani slovní komentář nezaslouží. Co mě naštvalo nejvíc, tak ignorace faktu, že prostě ty zbraně na vlaku musí někdo obsluhovat, ale s tím se autoři moc neobtěžovali. Taková dělostřelecká palba z pohybujícího se prostředku - to je brnkačka co zvládne každej... A proboha jak zastavíme ten obrněný vlak??? BOŽE!!! Co si počneme, když ve scénáři není možnost vyhodit kus kolejí do povětří??? 3x fuj za trapárnu s těma ženskejma a jedna hvězdička navíc za probodnutí pána na posledním vagonu vlaku:-) Celkem tedy dvě...

Ho! (1968)

Konečně pořádnej film co nejede přesně podle očekávatelnýho scénáře. Bezkonkurenčně nejlepší část je ta s útěkem z vězení a závěrečená přestřelka. A co je velký plus - je tam málo negrů. Občas se tam nějakej mihne, ale neruší.

Hitlerovi muži (1996) (seriál)

Námět je to perfektní a souhlasím že takových dokumentů je jako šafránu. Ovšem do objektivnosti to má daleko. Kdyby šlo skutečně o objektivní zpracování, pak by se tam nesměli objevovat onanisti jako ten v dílu o Albertu Speerovi. To co se tam pasovalo do role "historika" - to byl podle mě větší lidský odpad než kdekdo z těch o kterých o kterých to celé je. Lempl kterej nedokáže oddělit svoje osobní názory od toho co vydává za historická fakta - z toho mi bylo vážně zle. Když jsem viděl jak nakládá s historickými artefakty za to bych mu hnáty zpřelámal. Vzít historický ubrus a válet ho po zemi, vzít historickou výšivku a házet s ní... to může udělat jen blbec. Blbec co nepochopil že už je to dávno minulost a pokouší se na tom honit svý povadlý ego, je totiž přesně ten důvod proč jemu podobní idioti sajou veřejné peníze na "boj proti neonacismu". Jen nepochopili že taková sorta lidí jako je on, je ta samá proti které se snaží bojovat. Prostě vždycky tady bude nějaký procento lemplů inklinovat k různejm opovrženíhodnejm skupinám. A je jedno jestli je to "nácek", multikulturní zastánce kdečeho nebo eurofil.... Každopádně takoví nemají v dokumentech co pohledávat - pokud nejsou o nich samotných.

Jesus Camp (2006)

Byl by to odpad jak vyšitej, ale narozdíl od pánů Klusáka a Remundy nemají tvůrci v hlavách nasráno, tak si tu hvězdičku zaslouží. Přiznám se že nechápu, co na tom lidi tak vzrušuje. Furt dokola se točí dokumenty a filmy o tom jak jsou náboženství ujetý a lidi to furt hltaj a furt dokola se tomu divěj. Viz třeba "Proboha!". Dobře to tam říkala ta bečka sádla co říká ostatním jak mají žít a přitom není schopná regulovat ani svou vlastní hmotnost. Dělají to tak (vymývání mozků dětem) všechna náboženství -to má jako pravdu, ovšem klanět se kartonovýmu Buschovi - to je fakt síla. To už jsou na tom možná líp ručníkáři, co se při modlitbách klaní prdelím těch v řadě před nima. Za zmínku taky stojí "bezděčené" frikční pohyby některých kněží z dokumentu. Stačí si k nim přimyslet desetiletou školačku a rozepnutej poklopec.... fuj! Celkově tedy dokument na slabý téma u kterýho se budete nejspíš nudit.