Bouřlivé dny (1990)

Zajímavá "poznávačka" automobilového světa Nascar.Efektně natočené závody.

Válečníci (1999) (TV film)

Tenhle film na mě působí opravdu realisticky.Někdy to dokonce vypadá jako by šlo o dokument a ne film podle scénáře.Skvělá kamera.A rozhodně o 100% lepší než hollywoodské Black Hawk Down nebo Udolí stínů,proti Válečníkům totiž všechny tyto snímky působí uměle.

Blízká setkání třetího druhu (1977)

WOW,po Star Wars zaručeně nejlepší film roku 1977 :-) V globálním hledisku lze tento snímek považovat za opravdovou klasiku.

Playgirls II (1995) odpad!

No některé české filmy v první polovině 90tých let by se snad daly omluvit porevoluční "zmatenosti" z až příliž velké svobody na kterou nebyli umělci zvyklí,ale tohle opravdu ne.Vrchol trapnosti,blbosti a podle mě jeden z nejhorších(ne-li uplně nejhorší) českých filmů vůbec!!!

13 duchů (2001)

Opravdu solidní partička duchů,takhle nějak bych si to představoval :-) Pár zajímavých momentů,málo strachu ale rozhodně ne nuda.To je 13 duchů.

Animatrix (2003)

Příjemný vítr po zklamání jakým byl Matrix Reloaded.

Expres foto (2002)

Výborný Robin Williams v psychologickém thrilleru o životních hodnotách a hořkosti samoty.Výborná ojedinělá podívaná.

Knoflíková válka (1962)

Po všech stránkách klasický snímek,který nepřestává být vtipný ani po tolika letech.