Můj malý Pony: Přátelství je magické (2010) (seriál)

Poníci jsou super. Je to seriál pro děti, na který je fakt možné se dívat. Ale přece jenom je pro děti a abych tomu dala pět hvězdiček, to fakt nevím co by se stalo. Od toho tady jsou jiní fanatici a poníkofilové.

50/50 (2011)

A zase nějaký mladý optimista, co má rakovinu v americké romantické komedii. A Mia Wasikowska v Neklidu se mi zamlouvala o poznání více, než tajtrlíkující asiat (JGL, kdybyste náhodou nepochopili, tak ho nazývá můj nezaujatý bratr) a vedlejší postava ze Stmívání. V tom Neklidu to aspoň dopadlo nějak realisticky, ale tady? Hm, jak by to asi mohlo skončit, naprosto nejasná otázka už od začátku filmu.

500 dní se Summer (2009)

Když mi pod nos napíšou, že je to neotřelá romantická komedie, tak od toho sakra něco očekávám. Bohužel. nějaký velký zvrat se nekoná, je to prostě americká věc typu Dopisy pro Julii nebo (doplňte si sami, mě teď momentálně nic nenapadá). A ještě když ani jeden z hlavních hrdinů za moc nestojí, natož abyste jim ten hezkej vztah fakt přáli, to fakt fakt ne. Zlatá Amanda Seyfried nebo Anne Hathaway v tomdlectom.

Betonová zahrada (1993)

Velmi zdařilé zfilmování pětihvězdičkové knížky, o které jsem si myslela, že ani zfilmovat nepůjde, Na druhou stranu, tak hnusně mi po dokoukání jako po počtení nebylo, ta knížka má v sobě přece jenom něco, co na plátno nedostanete.

Kuky se vrací (2010) odpad!

Milý rodinný film? Ani náhodou, tohle je sračka a protentokráte se tohoto slova nezdráhám. Sračka nejvyššího kalibru a další potěr v hromadě opravdu nezdařených českých filmů. Vedle Trošky a filmů podle Viewegha. Muselo to být?

Titanic (1997)

Mám ráda romantické filmy, mám je hrozně ráda, ale takové ty, kdy neamrické, kdy se prostě poznají dva lidi a mají se rádi a nedoprovází to nějaká velkolepá katastofa. Hrozný kýč, opravdu nechutné dílo. A Džeku, neumírej, Džéééééékůůůůůůůů!

Stoker (2013)

Světle modrá barva hnusnej výsměch. Tento film by měl mít krvavě rudou. Jednak kvůli kvalitě a taky kvůli tématice. Něco takového jako Stokerovi se jen tak nevidí, protože Mia, ta malá hodná usměvavá Mia působí dokonale. Prostě dokonale.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Limonádička pro holky. Pokud chcete nějaký pořádný válečný film, tento "skvost" můžete vynechat. Působí to hrozně nevěrohodně, nevyždímalo to ze mě jedinou emoci, osudy postav mi byly vlastně ukradené. Takový ten film, kdy tupě sedíte před počítačem a přemýšlíte spíš, co budete zítra vařit než o samotném ději. Škoda, nápad to je pěkný.

Žena ve vodě (2006)

Nápad docela dobrý, ale proboha na tu odpornou topornou ženskou, která snad spala, když to točili, na tu je pohled neveselý.

Susedia (2006) (seriál)

Babička se na to dívala u vaření. Tak jsem se občas dívala s ní a ty vtípky jsou tak stupidní, že se jim prostě musíte smát. A ještě když je to ve slovenčině.