Muži v říji (2009)

Průměrná česká komedie, u které se v klidu pobavíte. Nic zázračného ale nečekejte!

G. I. Joe (2009)

Božínku, tohle je vážně SHIT, kdyby tam nebyly baby: Rachel Nichols a Sienna Miller, tak se to snad ani nedá dokoukat. Stupidní blábol - divím se, že na to dá někdo prachy!

Uvaříme, uvidíme… (2009)

Tohle je zbytečnost, která se asi nemusela vůbec točit. Trochu jsem nepochopil, hlavně závěr je teda faaakt divnej.

Návrh (2009)

Stokrát omleté, zlá šéfka, zaměstnanec ... nejdřív se nemusí, pak se zamilují, menší komplikace, odbourávání komplikací, pár úsměvných scének ... = nakonec je z toho láska jak trám. Kurňa copak nikdo neumí točit nic originálního. Ale dobře no, tak jsem rád že je Sandra zpět ;-)

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Jojo, efekty úžasné ... skoro by z toho jeden vystřík. Orgie jak sviňa, furt tam něco bouchá, náboji se nešetří, železo lítá sem a tam stejně jako ňadra Megan Fox. A tak to mám rád, ou-jéé!!!

O život (2007)

Ále tak co no, bylo to prostě blbý, nic víc. Paradoxně Kotek nebyl tentokrát nejslabší článek, to co předvádí Klepl to bylo k uzoufání, ajajaj.

Rok jedna (2009)

Mám docela rád Jacka Blacka, zamlouvá se mi i Michael Cera, ale pánové ... tohle bylo šlápnutí do pořádnýho lejna, smát se nebylo čemu, prostě jen 90-minutové čekání na konec. To nejlepší na tomhle filmu je černá obrazovka na konci, alellujah mám to už za sebou. Hodně zdaru!!!

Bobule (2008)

Nic zásadního, leč příjemná oddechovka ... neurazí, nenadchne.

Na odstřel (2009)

Poměrně solidní konspiračka, která má jednu podstatnou vadu. Nelze se zbavit dojmu, že tohle už tady bylo mockrát. Chybí tu něco, co by film odlišilo od ostatních podobných projektů, takhle si na něj druhý den po shlédnutí ani nevzpomenete. Jediné co chvíli vydrží je slizoun Affleck - řekl bych největší klad filmu, jeho kamenej ksicht v závěru nejlépe vypovídá o tom, v jakém světě to žijeme.

Bruno (2009)

Five Stars !!! Jen pro otrlé !!! Scéna v kleci gladiátorů mě bude strašit ještě pěkně dlouho, měl jsem stejnej výraz v ksichtě jako ti diváci co to museli vidět na živo, síla, SÍLA, pane říkám SSSSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍLLLLLLLLAAAAAA. Co přijde na řadu teď?