Dexter (2006) (seriál)

Neobvyklý seriál se zajímavým hlavním hrdinou, zábavné a svěží, něco tomu však ještě do dokonalosti chybí - možná se toho dočkám ve druhé sérii. Zatím 80% Druhá série ještě zajímavější než ta první, odhalení Dextera je častokrát na vlásku, brilantní 100%. Ve třetí znatelnej pokles, až konec to vytáhl na 70%. Ve čtvrté na Dextera příliš mnoho chyb, co se s tím chlapem děje, leč Trinity vytáhl hodnocení na 80%. Co teď???

Glee (2009) (seriál)

Pořádně zábavné ... chytlavé songy ... a neskutečně žhavé dívčiny - tahle kombinace ani nemůže zklamat!!!

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Příjemné, osvěžující, neokoukané, netradiční, zábavné!!!

Deník nymfomanky (2008)

První a poslední půhodina filmu naprosto dokonalá - neokoukaný pohled do duše jedné závislé ženy; střední část filmu ale plytká a absolutně nezajímavá. Prostě film, který stojí jen na ... "sexuálním základu" ... a to se mně, přiznám se bez mučení, líbilo!

Čekání na zázrak (2009)

Za trochou lásky šel bych světa kraj ... jak si ten život krásně dokáže zahrávat s lidskými osudy ... povedená mozaika podivuhodných individuí ... i cesta může být cíl

Lekce neslušného chování (2008)

Krásný dámský souboj mezi Jessicou Biel a Kristin Scott Thomas, muži tvoří jen pozadí a dekoraci - inu jsou naprosto zbyteční... nicméně povězme si na rovinu bez nádherné (bojím se použít přesnějšího výrazu "božské") Jessicy, by Easy Virtue byl filmem, který by z hlavy vyprchal pět minut po shlédnutí závěrečných titulků, dějově ploché, předvídatelné a beze zvratů ... nejzáživnější částí byla epizodka s pejskem ;-)

Strážci - Watchmen (2009)

Povedená nadpozemská podívaná ... která svým tématem okopírovala dění na matičce Zemi. Postavy jsou vyvážené a interesantní, děj nemá příliš hluchým míst, a myslet u příběhu taky budete muset, akce ... no jejej parádní a šťavnatá. Nicméně jakoby příběhu přeci jen něco chybělo, taková postava "Klauna", tedy klasického záporáka, by tomu jistě dodala tu poslední hvězdu.

Antikrist (2009)

Mám rád složitá dramata, ale.... co je moc, to je moc ... úžasná hudba, užasné zpomalené obrazy, ... a pak už jen chaos!

Kšeftaři (2009)

Docela povedená blbinka o jedné praštěné skupince prodejců aut ... sice nic objevného, ale pobaví.

Piráti na vlnách (2009)

Velmi zdařilá oslava rock´n´rollu ... když šla loď ke dnu, brečel jsem jak želva.