Bitva roku: Tým snů (2013)

Tyhle filmy, můžou dopadnout 2 způsoby. Buď vyhrajou, a nebo nevyhrajou ale najdou smysl života. Ty vole kurva to byla zase vole srajda vole jak kráva. všichni kurva jsou vole drsní jak piča a všichni mají vole drsný kurva přezdívky a jsou vole nejlepší, protože vole jo. Rýmovačky nemám ráda a todle hopsání nepovažuju za nic zajímavého. Ani nevím proč jsem na to hleděla. Snad se hodí udělit nějaké hvězdy za výcvikové středisko. Ale jak to začne do sebe zapadat a kluci si k sobě najdou cestu, to stojí za dvě prdele.

Nexus (1994) odpad!

Nejsem si úplně jistá jestli tohle někdo myslel vyloženě vážně, nebo se jen snažil něco sesmolit na čísi obědnávku. Každopádně to těžce nezvládl ani v jednom případě. Kulisy jak z papíru, triky se dají poznat i z oční vadou a herecky to bylo taky hodně špatné. Příběh je velmi podivný a chvílemi se mi zdálo že ani sami herci neví co se kolem nich děje a nebo o čem vůbec mluví.

Spy Kids 4D: Stroj času (2011) odpad!

Kolikrát si říkám co nutí herce hrát v takových filmech. Jediný světlý moment byl hned na začátku. Otravné děti, otravní padouši, nulový humor. Rodriguez asi upadl na hlavu.

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

Horší než předchozí filmy. Stallone - v zajímavé čtyřroli (docela překvapení) - tady ukázal že je vhodný i do nějaké té komédie. Jinak je to teda hodně velká bída.

Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů (2002)

Pokračování totální ujetosti vyniká v tom že jsou tu ty zvířata a má to i 3 kapky humoru. Alexa Vega je hezká holka (proč to neříct, že)

Spy Kids: Špioni v akci (2001)

Rodriguez a jeho snaha natočit špionský film pro děti. Tak fajn, beru to tak jak to leží a běží a nebudu prudit nad tím že je to ustřelený jak prase. Za 3 uspávací šipky.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Velmi nudný film. Poslední půlhodinu, jsem vůbec netušila o co jde. Stenley Kubrick (který to celé vlastně začal natáčet) z toho leze v každém záběru - typicky jeho filmová škola - dlouhé záběry, nicneříkající děj, plácání se od ničeho k ničemu. Je to dlouhé a nudně nudné. Ta 1 hvězda je za Haleye Joela Osmenta.

Někdo to rád horké (1959)

Tony Curtis a Jack Lemmon, jsou oba ve svých rolích skvělí. Marilyn Monroe, je všechno možné jen ne hezká. Nikdy jsem nechápala co vedlo lidi k tomu ji označovat za sexsymbol. Nebudu se tady pozastavovat nad některými komplikacemi a scénami v průběhu děje, a jen prostě napíšu, že mě osobně toto nepřipadá jako nějaká kultovní komedie která by si zasloužila tolik %. Občas jsem se zasmála a občas nudila. Budu to hodnotit jako průměrnou komedii své doby (Mimochodem, Marilyn Monroe, se mi nelíbila ani v jednom filmu. Tento nebyl vyjímkou. To že přeblafla prezidenta a zvedla sukni nad kanálem, z ní nedělá žádnou sexy umělkyni)

Atlas mraků (2012)

Hned na začátku se přiznám, že jsem film musela vidět 2x (+ jsem si pár pasáží pouštěla zvlášť) a k tomu jsem si přečetla pár komentářů (odpad až 5 hvězd) než jsem se rozhodla nějak se vyjádřit. Atlas mraků, u mě nezabodoval, a to proto, že je vyprávěn formou střípků z různých časových období, které mi nedávaly moc smysl a nerozuměla jsem jim. Skoky v čase se dějí bez nějakého předem daného klíče, takže se během několika vteřin, dostaneme z minulosti do budoucnosti a zpět do minulosti, bez jakékoliv vysvětlující pointy proč tomu tak je, nebo proč se příběh zabývá zrovna touto scénou, či dějem, které má nějak navazovat na další děj. Pokud by to bylo uděláno po vzoru minisérie, kde by se jednotlivé příběhy mohly více rozvinout tak aby divák pochopil návaznost (jeden díl, jedno období z lehkým posunem v ději který by navázal na druhý díl ~ vysvětlení myšlenky formou vyprávění že tato skutečnost / situace / čin / postava / příběh samotný, ovlivnil tu a tu postavu v tom a tom příběhu který navazuje) jednotlivých období a skutků, potom bych určitě takový projekt ocenila více. Nejvíc mě zaujalo vyprávění z budoucnosti a postapokalyptické budoucnosti, kterým ale opět chyběla nějaká důležitá součástka, která by je propojovala z předchozím dějem. Mnoho věcí není vysvětleno (jen v malých náznacích divák může přemýšlet o tom že koncern zabývající se jadernou energií, udělal nějakou botu a všechno se nějak pokazilo a proto vypadá postapo budoucnost tak jak vypadá - jenže to zase nekoresponduje z budoucností, ve které žádná katastrofa není nijak vidět a není zmiňována, takže energetická katastrofa se nekonala. Potom není jasné proč postapo budocnost vypadá tak jak vypadá) Spousta scén mi přišla zbytečná a nerozuměla jsem jim. Hlavně se to týkalo důchodců a spisovatele (v podání Toma Hankse v 70 letech) které jakoby tam ani nepatřily, nebo jsem prostě jen nepochopila propojení z ostatními příběhy. Budoucnost a postapo budoucnost propojené byly přes Sonmi 451 a její touhu po svobodě, kdy záznamy ovlivnily další děj. Minulost a současnost, tady spíše jakoby překážely, protože podle mého nic nevysvětlují a nemají tak velký vliv na další dění. A nebylo mi moc jasné, proč se kamera neustále věnovala tetování v podobě komety, které v ději nemělo žádný význam a ani se o tomto tetování nikdo nijak nezmiňoval (Poznat některé herce ve svých maskách, bylo opravdu umění. Hlavně v případě Halle Berry a Hugha Granta) Tento film, byl na mě moc složitý a komplikovaný. Nebudu dávat žádné hodnocení, protože nevím kolik bych tomu měla dát. Je to určitě hodně zajímavý film a některé pasáže jsou velmi silné, ale bohužel jsem nedokázala ocenit práci tvůrců co se hlavní myšlenky týká. Takže bez hodnocení.

Léto v Řecku (2015) (TV film)

Chtělo by to natočit druhý díl o tom, jak všechny zavřely do vězení za podvody, lhaní, úplatky a různé další ojebávání zákonů. Není tad v podstatě jediná postava která by něco z toho neprovedla.