Liga spravedlnosti (2017)

Sehnat tuhle partu dohromady tak brzo byla chyba. Spojily se tak rychle že jsem ani nepostřehla že by se nějak moc seznamovaly. CGI je vážně špatné a nevěřím tomu že to stálo tolik peněz. Batman je smutný pozůstatek z Nolanových pecek, Aquaman je sice sympaťák ale jeho představovačka ještě nenastal, Flash je sice občas srandista ale vytržený z děje a Wonder Women se tvářila jak kdyby za to musela platit. Návrat Supermana byl tak odfláknutý že jsem tomu ani po druhém podívání nechtěla věřit.

Duch (1990)

Další potvrzení mého podezření, že Whoopi Goldberg umí spolehlivě pokazit jakýkoliv film. Nedokoukáno. Nešlo to.

Kolos (2016) odpad!

Kolosální průser. Moc jsem tomu nerozuměla a bylo mi vážně šumák že nějaká věčně zlitá kráva (která je ublížená protože její život stojí za 3 hovna) šlape lidem na hlavy někde na druhé straně světa (a ještě ji to přijde jako sranda) a kreslí do písku nějaký znaky. Konec je ještě větší blábol než celý film. Vlastně ani nevím o čem to přesně mělo být.

Turbotarantule: Láva poraženým (2015) (TV film) odpad!

Lávalantule - kurva kdo tohle vmýšlí. Kdyby si někdo dal práci alespoň z trikama, mohla z tojo být jedna hvězda, ale takhle to prostě nejde. Takle ne.

Mumie (2017)

Kdyby v tom nehrály Tom Cruise, Russell Crowe a Sofia Boutella, nikdo by na to nešel. Je to nudný, táhlý a prázdný film z pár zajímavými efekty. Nic víc. Zoufalá snaha studia vyzkoušet neuvěřitelný úspěch Marvelu. Nebude to fungovat. Moc se snaží uspět a chtějí uspět rychle. To prostě nemůžou dokázat. Film se nehodí do kina, protože vypadá spíše jako "lepší" verze Flynna Carsena. Vedlejší postava v podobě toho mrtvého kamaráda tomu chtěla dát humornou stránku ale dopadlo to přesně naopak. Bylo to trapné a hrozné. Závěr tomu nasadil pomyslnou korunu, kdž víme hovno co je vlastně Nick zač. Hajzl ? Dobrák ?

Hans Zimmer v Praze (2017) (koncert)

Příště až tady bude někdo takový, vykašlu se na kinozáznam a půjdu na live koncert. U skladby "Time" a "The Da Vinci Code" jsem brečela.

Sexy Pistols (2006)

Za obě slečny a za slušný pokus udělat western trochu jinak než jak ho známe. Kruci, chci v 50 vypadat taky tak sexi. Prdelky mají obě naprosto dokonalé (můžu jen tiše závidět)

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Chaotická splácanina bez logiky a děje. Prostě to vybuchuje, skládá se, rozkládá se, ponořuje se do hlubin oceánu a celé je to dlouhé a zbytečně přeplácané trikama. Poslední rytíř popírá všechny předchozí filmy. Ale těším se na Bumblebeeho. Ten vypadá zajímavě. Transformeři už nemají co nabídnout. Snad jen ještě více chaosu a digibordelu. Nedalo se na to dívat a Anthony Hopkins, musel prodělat nějaký úraz hlavy, protože mi není jasné jak se do téhle zoufalosti mohl nechat zatáhnout.

Chronicles of the Ghostly Tribe (2015)

Slušné béčko z produkce číny. Je to čínsky ujeté, velkolepé a fantasy. Příběh je malinko zvláštní a určitě by přidalo na hodnotě, kdyby si k tomu sedl někdo více schopný, ale i tak se jedná o zajímavou podívanou která může bavit. Komu se líbí takové zvláštnost jako je Velká čínská zeď, Tygr a drak, nebo filmy jako je Hrdina a zakázané království, neudělá chybu když na to hodí okem. Číňani mají prostě svůj zajímavý styl natáčení a vyprávění.

Grimsby (2016)

Mám ráda jiný typ humoru. Na doporučení (20 minutová nadšená diskuze mezi lidma v práci) jsem se teda podívala. Kromě snad začátku a sem tam vtipné situace, mě to hodně nebavilo.