• Krátkometrážní

Sněženky a machři (1982)

Nadčasová (nie až tak úplne) komédia. Takých Snowborďakov to dá dole ľavou zadnou aj za ďalších 25 rokov. 80%

Lekce neslušného chování (2008)

Tak ako sa snobským kostýmovkám pravidelne vyhýbam, tak som skoro vždy milo očarený. A Jessica a Kirsten púšťajú do vzduchu ťažké megavolty. 75%

Dokonalý únik (2009)

Twohy je drak a evidentne keď nemá tučný budget, tak oveľa viac používa mozog. Viac ako ja. Alfred by mal radosť. 75%

Turnaj zabijáků (2009)

Bloodbath in Middlesbrough. Podstivý béčkvý výplach s hektolitrami hemoglobínu a kvalitnou porciou nekorektnej akcie. Toto môže odsúdiť na spodnú poličku videopožičovne akurát diletant, ktorý tam naposledy ako dvanásťročný požičiaval Dr. Doolitla. Žiadne sorráč, v dnešnej dobe je podobný kúsok pre fandov žánru hotový gem. A prečo je trochu matný fajne vystihol Adrian. Scott Mann dikes. 75%

Soudný den (2008)

Čakal by som, že keď zmiešam Úsvit mŕtvych, Útek z New Yorku, Mad Maxa a Excalibur s Larou Croft v hlavnej roli, tak to bude na trojdňové tango so záchodovou misou. Ale mr. Marshall vie ako miešať krvavé longdrinky bez opice. Bodycount hádam trhol aj štvrtého Ramba. 75%

G. I. Joe (2009)

Zajebiste! Teším sa, že Sommers zavčasu pochopil, že lepšie ako egyptské vykopávky sa ždímajú svalnaté PVC hračky od Hasbra a daroval deťom tento krásny adrenalínový večerníček. 70%

Stáhni mě do pekla (2009)

Toľko nápadov pod jednou kapotou som nevidel v posledných 10-tich amerických hororoch dokopy. A to oldschooler Raimi nešlapal na plný plyn. 80%

Prokletý klub (2009)

"Brian Clough zostáva tým najlepším trénerom, ktorého anglická reprezentácia nikdy nemala." Aby som nepapagájoval pochvalné komenty, tak len pokorne zložím úctivú poklonu dramaturgii aj technickej stránke. Počínaje úžasnými obrazovými kompozíciami, ľubivým soundtrackom konče. 85%

Sněhová nadílka (2009)

Ak by som mal parafrázovať nemenovaný komentík k RocknRolle, tak by znel: "cool s prívlastkom wannabe". Aj keď úprimne je mi velice symaptické ak sa niekto od majstra chce učit, než aby ho mal vykrádať. Benny Boom bude dreť lavice ešte pár sezón, než vyprodukuje niečo naozaj štýlové a osobité, ale dovtedy mu trimem palce. Viac takýchto pokusov. 70%

Dvojí hra (2009)

Hold, šarm a inteligencia sa dnes veľmo nenosí. 70%