Milk (2008)

/****

V Bruggách (2008)

Výborný výkon Colina Farella ve spojení s problémy zabijáků a prostředím malebného městečka vytváří netypickou komedii skrznaskrz pročpělou černým humorem a honosící se nadávajícím Voldemortem... A funguje to luxusně.. 85%

Zrcadla (2008)

Podprůměrný film i v rámci žánru, troskatající především na nedotaženém scénáři. Spousta věcí stála za rozvinutí, ale nedočkala se jej. Vcelku solidně budová atmosféra se bije s béčkovým rozuzlením v podobě démona z pekel. Z herců rozhodně exceluje Kiefer Sutherland, který mistrně zvládá rozklad psychiky své postavy, zmítající se na pokraji šílenství. I ostatní obsazení ve svých rolích obstálo Výstavba děje však působila příliš uměle,ale za to může ten scénář mnoo... Naopak poměrně zdařile se mi jevil klaustrofobický konec.. 40%

Rocker (2001)

Rozhodně zajímavý počin se spoustou rockové muziky.. 79%

Soukromý víkend (1985)

Po shlédnutí snímku se přestávám divit, že na Slovensku dokázali tento film počastovat tak "oduševnělým" názvem - Slnko, baby, Florida! Snímek nenabízí nic jiného (snad s výjimkou Deppova odhaleného pozadí), než nám tento slovenský překlad deklaruje. Zkrátka je to průměrná letní teenage komedie plná rádoby vtipných nedorozumění a mladičkého Johnnyho Deppa.. Hodnocení - SNESITELNÉ 45%

Úsvit mrtvých (1978)

O kvalitě snímku svědčí i fakt, že jsem se i přes poměrně dlouhou stopáž (139 minut) neměla čas nudit. Odsýpající děj, prostřídaný znepokojujícími až nechutnými, ale hlavně fakt vtipnými momenty, mě přesvědčíl, že Romero opravdu zombiekárny umí.. Ať je natočí jakkoli, vždycky to bude prostě super. K pozitivnímu hodnocení filmu rovněž přispívají velice sympatické postavy, s kterými jsem se dokázala téměř okamžitě ztotožnit - v rámci možností.. A jinak prostě nářez nářez nářez!!!!! pozn. remake sem neviděla, takže nemůžu tolik srovnávat, ale tohle mě fakt bavilo.. 90%

Viděl jsem maminku líbat Santa Clause (2002)

Tak tohle byla blbost. Jedno klišé za druhým - nepovedená vykrádačka Sám doma, Denis, postrach ulice a možná i Rolničky, kam se podíváš... Dětští herci, kteří absolutně neumí hrát a naprosto stupidní zápletka, zkrátka další film přiživující se na mánii kolem amerických vánoc... Proč sem se na to vůbec koukala? Víte, ležela sem doma s angínou a ovladač byl táááák daleko ;) 20%

Batman a Robin (1997)

Největší možné zprznění Batmana.. 15% za.. ani nevím proč..

Babel (2006)

Babel se snaží až přehnaně působit na city diváka, přičemž se například v mém případě naprosto míjí účinkem... V každém jednotlivém příběhu se lidé zachovají nějakým způsobem špatně a jde o to, jaxe ke svému problému dokáží postavit. Ovšem některé postavy se chovají stupidně, pro mě naprosto nepochopitelně a především až přespříliš sobecky, což je patrné skoro ve všech dějových liniích. Jedině část s Pittem a Blanchett se mě dokázala nějak dotknout, navíc tady Brad dokázal, že bude sexy už prostě navždy.. Takže tedy především za přehnanou snahu o citovost a dojemnost srážím na 60%