Čarodějky (2006) odpad!

Ještě mnohem horší, než ty Bollovi zhovadilosti. Cítil jsem se jak po lobotomii.

Amazing Spider-Man (2012)

Rozhodně lepší, než ta Raimiho infantilní homoparodie, problém je v tom, že i když ta akce vypadá skvěle, tak je jí prostě málo. Uvidíme, kam se rozvinou pokračování.

Arrow (2012) (seriál)

It's a Dexter...It's a Batman...It's Arrow! Všechno to špatné ze Smallvillu, Dexterovo téma čištění města, všechno to dobré z Nolanova Batmana, luk, šípy a kápě = Arrow.

Red Sand: A Mass Effect Fan Film (2012) (studentský film)

Nic moc, efekty hrůza, chování záporáků stylu "jdu na porážku" prostě do očí bijící a hraní taky mizerné, prostě amateřina s velkým A.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Tak nevím, jestli v pár posledních sériích rapidně vzrostla kvalita nebo jestli mi jen měkne mozek, ale už mi South Park nepřipadá jen jako sprostá hovadina a fakt mě baví.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Laciná verze Michaela Sheena naučí lacinou verzi Martina Freemana se ohánět sekerou líp, než Chris Hemsworth ve Sněhurce, samozřejmě nesmí chybět ani nezapamatovatelný černoch a hezká tvářička. Akce vypadá zhruba tak hloupě, jako v 300, akorát nepřehledná, první polovinou si Timur vykrádá Wanted a hlavní záporák zemře na ránu pěstí. Plus se tu někdo asi díval na Twilight, jinak si nedokážu vysvětlit, proč kurva můžou upíři přežít na slunci. A vůbec, představitel Lincolna vypadá jak děcko a když už mu konečně v polovině filmu začne růst pubické ochlupení, tak bohužel na obličeji. No a o patriotických sračkách se tu radši nebudu ani rozepisovat.

Resident Evil: Zatracení (2012)

No, problém je, že celý děj je vzhledem k deus ex machina konci jedno velké proč, ale akce byla slušná a bylo jí hodně, animace na skvělé úrovni a i bez znalosti her v příběhu nebyl moc velký guláš, takže asi tak 3*.

Prometheus (2012)

Je tam vidět Scottův rukopis a částečně tam Vetřelecká atmosféra je, ale příběh je nakonec jen tupý Hollywood... Navíc vnáší do Vetřeleckého univerza víc otázek, než odpovědí.