Resident Evil: Odveta (2012)

Je to ještě mnohem větší sračka než čtyřka, ale překvapivě zábavnější.

Sousedská hlídka (2012)

Vaughn a Stiller + Hill + Ayoade dohromady ani náhodou nefungují, stejně jako nefunguje kombinace komedie (která by mimochodem byla slabá i sama o sobě) a scifi. Prostě je to slabota, v poslední době pro Stillera tak typická.

Temný rytíř povstal (2012)

Oproti jedničce a dvojce je to tak trochu děravá, utahaná sračka. Dobré dvě hodiny z celého filmu jsem si říkal, jestli opravdu sleduju Batmana. A proč Banea daboval Leonard Nimoy? Nebo to byl Yoda na steroidech? Zhulený generál Greivous? Darth Vader s irským přízvukem? Sean Connery ve studně? No... Nolan svými předchozími filmy nastavil laťku moc vysoko a TDKR prostě nemohl splnit očekávání. A ještě bych dal facku distributorovi za ten název.

H+ (2011) (seriál)

Nůůdá! Jsem u 22. dílu a pořád se skoro nic neděje, ale hlavně chybí nějaké pojítko mezi jednotlivými linkami. Jinak technicky je to jeden z nejlepších webseriálů, je vidět, že to dělají profíci.

Méďa (2012)

Jak námětem tak obsazením to vypadalo na pěkný fekál, ale nakonec to je výborná komedie, snad jen ta linka s Ribisim je trochu mimo...

Firefly (2002) (seriál)

Tahle role udělala ze Summer Glau nerdskou bohyni? Bitch please. Ale samotný seriál je na míle vzdálen výpotkům jako Buffy a Angel, prostě to vůbec není sračka a Rupert Murdoch by zasloužil stáhnout z kůže, sežrat zaživa a rozmrdat k smrti, protože 14 dílu je zoufale málo.

Movie: The Movie (2012)

Kimmel dělá jedny z nejvtipnějších scének, ale ne vždy se povede. 9 minut je fakt moc.

Total Recall (2012)

Remake je v dnešní době průser nebo sterilní nuda, tady je to "naštěstí" ten druhý případ a i když je celé obsazení lepší, je to prostě jen rutinní a uhlazené béčko, nic víc.

The Beauty Inside (2012) (seriál)

Sice skvěle natočené, ale je to definice předvídatelnosti...