Američan (2010)

Přesně tenhle typ filmů se mi nelíbí.

Vampire Hunter D (1985)

Animace je ošklivá, příběh až trapně zjednodušený, některé scény mají špatnou návaznost, postavy i monstra mají špatný design, prostě je to celé fail, když se ještě podívám, jak skvěle dopadl Bloodlust. Tomuhle se říká nezvládnutá adaptace. Netrpěl jsem, ale znova se na to v žádném případě dívat nebudu.

Captain America: První Avenger (2011)

Když už je příběh tak jednoduchý, tak mohli dát aspoň víc akce!!! Jenomže pořádné akční pasáže tam jsou jen dvě a potom jedna trapná kompilace... Je to horší než Neuvěřitelný Hulk a tím pádem i nejhorší Avengerský článek.

Vřískot 4 (2011)

Samostatně je to prostě nudná kravina. Třeba ještě hodnocení změním, až se podívám i na ostatní díly.

Na tuhle nemám (2010)

Hovadina. Občas to zachraňuje vtipem T.J. Miller, ale jinak to skoro vůbec nefunguje.

GANTZ (2010)

Manga Gantz je nekompromisně brutální, akční psychothriller. Tohle je tak na PG-13. Boje jsou strašně zkrácené a zjednodušené (co udělali se zlatou sochou Kannon je prostě výsměch), za to tu máme každou scénu obohacenou aspoň 30 vteřinami nesmyslného ticha a zírání. Neviděl jsem ani náznak dobrého herectví. A vůbec, chyběly důležité postavy (Lara Croft), některé zase nesmyslně přebývaly (Tae), sex a brutalita a celá ta absurdita, která dělí Gantz od generického scifi nikde, celé to působilo jako ohlodaná kostra... Prostě škoda mluvit.

Princ a pruďas (2011)

Šílenost. Tohle napadne fakt jen pořádně vyhulený mozek. Ale taky je to mnohem vtipnější, než Pineapple Express.

Kazatel (2011)

I 87 minut bylo moc... Jednoduchý děj, klišovitý záporák, ale nadruhou stranu docela obstojná akce, takže 2.5*.