Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Vetřelci vs Predátor 2 na mě působí trochu jako Predátor 2. Jde hlavně o nevhodné umístění. Zatímco v jedničkách se predátor buď nořil džunglí nebo si to s vetřelci rozdával ve vkusné pyramidě, tak ve dvojkách to autoři posrali tím, že je umístily do města. V tomto případě je to mnohem horší, jelikož se jedná o debilní zapadlou vesnici, kde lišky dávají dobrou noc. Druhým z dalších mnoha nešvarů tohoto "filmu" je naprosto debilní scénář! Řeknu vám, že takhle jsem se u akčního filmu snad ještě nenudil. Když k tomu přidám naprostou nepřehlednost akčních scén a idiotský střih, vychází mi z toho jeden z největších DVD průserů tohoto roku! Celkově je pokračování bitkaření vetřelců s predátorem nejhorší film, kde se vůbec tyto dvě skvělá monstra objevily (ať už odděleně či spolu).

Monstrum (2008)

Inspirace jasně okoukaná z Blair Witch projektu, i když s trochu větším rozpočtem.

Piano (1993)

Film, který se vám snaží něco říct, jen se mu to nějak po celou tu dobu nedaří...

Pod pokličkou (2000) (pořad)

Nejlepší pořad o jídle a vaření, jaký jsem kdy viděl!

Next (2007)

Asi nejhorší a nerozporuplnější adaptace Dickovy tvorby. Pokud bych měl znova chuť se podívat na nějaký podobný sci-fi s vizí budoucnosti, tak asi zvolím Minority Report nebo Scottovo hodně podobné, ale zároveň i trochu kvalitnější Déjà Vu.

Live 8 (2005) (koncert)

Megakoncert, který měl jistě větší smysl a poslání než Live Earth.

Live Earth (2007) (koncert) odpad!

"Al Gore uspořádal po všech kontinentech megalomanskou akci, která měla upozornit na zhoršující se klimatické podmínky na Zemi. K pomoci si přizval spoustu zvučných muzikantů jako: Rogera Waterse, Madonnu, Police, Bon Jovi a další hudebníky z celého světa." A uvědomil si pan Gore kolik vůbec stála tato akce přírodních zdrojů??? Tímto chce šetřit životní prostředí a naše pohnuté klima? No to snad ne! Jestli si pan Gore, myslí, že touto zbytečnou akcí nějak pomohl, tak je to opravdu čistokrevný hovado!!!